“A” TÝM | REGIONÁLNÍ ČTVRTFINÁLE | POHÁR SFČR | SEZONA 2024/2025

PONDĚLÍ | 29.04. | 20:30 | MSH ML. BOLESLAV

Po měsíční futsalové odmlce se odehrálo další kolo poháru SFČR. Soupeřem FTZS bylo druholigové Malibu MB, které se pravidelně utkává primárně s libereckou rezervou v rámci 2. ligy Západ. Svěřenci trenéra Vrabce byli od začátku aktivní, což vyústilo v poločasové vedení 2:0. Mezi 3 tyče se trefil MAREK BÍNA a VIKTOR ŽAMPA.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kterým se podařilo srovnat díky dvěma trefám Klímy – 2:2. Následně Liberec přidal na obrátkách a velké drama nedopustil. Hattrick zkompletoval hráč zápasu MAREK BÍNA a v závěru se trefil do odkryté branky FILIP ZOUNEK, který tak zpečetil postup Severočechů po výsledku 5:2 !

V základní sestavě FTZS nastoupil teprve 16ti letý MARTIN KURC, který podal velmi slušný výkon a v utkání zastínil svého staršího bratra Michala, který hájil barvy Malibu !!!

Další týmy, které postoupily do regionálního semifinále jsou: FC Sporting Mladá Boleslav | FT Jokers Česká Lípa a SK Olympik Mělník

Malibu Mladá Boleslav x FTZS Liberec – 2:5 (0:2)

Bína M. 3, Žampa, Zounek

Bína P. 2, Vik, Žampa

Ohlas Karla Vrabce (trenér Liberce)

” Po měsíční pauze jsme neodehráli špatné utkání. Až na par nedostatků jsme byli stále na míči a snažili se dostávat do obranného bloku domácích. Mrzí mě 2 inkasované branky a nespočet neproměněných šancí, které jsme si vytvořili. I přes to, že soupeř stav dorovnal, hráli jsme svoji hru nadále a znovu odskočili. To je určitě pozitivní.“