U19 – CELKOVÉ STATISTIKY

2019/20

1. Juniorská liga

2019/2020
  Tým
Z
V-R-P
Skóre
 Body
1. Olympik Mělník
14 12-0-2 85:26 36
2. Tango Hodonín
14 11-2-1 74:25 35
3. SK Slavia Praha
14 10-1-3 58:26 31
4. EP Chrudim 14 10-1-3 77:21 31
5. FTZS Liberec
14 9-3-2 81:23 30
6. Helas Brno
14 8-3-3 62:23 27
7. Baník Chomutov
14 8-2-4 71:37 26
8. Vysoké Mýto
14 6-1-7 50:42 19
9. AC Sparta Praha
14 5-3-6 33:31 18
10. Interobal Plzeň 14 5-1-8 41:40 16
11. AC Jeseník
14 5-0-9 46:48 15
12. PCO Dynamo Č. Budějovice 14 3-1-10 39:70 10
13.
Rapid Ústí n. L. 14 1-1-12 16:92 4
14.
Svarog Teplice 14 1-1-12 16:127 4
15.
Démoni Č. Lípa 14 1-0-13 24:142 3

1. kolo: FTZS Liberec x Vysoké Mýto 4:1

– 1. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 24.11.2019 – Neděle – 11:30 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Černický, Bulejko, Šorsák, Polyák, Jelínek – Šíma, Kaiser, Pokorný, Drobný, Dušek
 
Branky: 2x Šíma, Jelínek, Dušek
 
ŽK, ČK: Jelínek (ŽK)

2. kolo: FTZS Liberec x Era-Pack Chrudim 0:3

– 2. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 24.11.2019 – Neděle – 14:00 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Černický, Bulejko, Šorsák, Polyák, Jelínek – Šíma, Kaiser, Pokorný, Drobný, Dušek
 
Branky: 
 
ŽK, ČK: Jelínek (ŽK), Šorsák (ŽK)

3. kolo: FTZS Liberec x Olympik Mělník 3:0 (1:0)

– 3. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 01.12.2019 – Neděle – 10:40 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Bulejko, Drobný, Polyák, Jelínek – Šíma, Kaiser, Horčička, Pokorný
 
Branky: 2x Šíma, Kaiser
 
ŽK, ČK: Bulejko (ŽK)

4. kolo: FTZS Liberec x Svarog Teplice 18:0 (9:0)

– 4. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2019/2020
– 01.12.2019 – Neděle – 14:50 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Bulejko, Drobný, Polyák, Jelínek – Šíma, Kaiser, Horčička, Pokorný, Ježek, Vik
 
Branky: 4x Šíma, 4x Horčička, 4x Bulejko, 3x Drobný, 2x Kaiser, Polyák
 
ŽK, ČK: 

5. kolo: Rapid Ústí n. Labem x FTZS Liberec 0:13 (0:6)

– 5. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2019/2020
– 15.12.2019 – Neděle – 11:30 – MSH Chomutov
 
Sestava: Dlask – Šorsák, Jelínek, Šíma – Polyák, Pokorný, Drobný, Horčička, Knobloch
 
Branky: 4x Horčička, 3x Šíma, 2x Polyák, Jelínek, Knobloch, Pokorný, vlastní
 
ŽK, ČK:

6. kolo: Baník Chomutov x FTZS Liberec 3:3 (1:0)

– 6. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 15.12.2019 – Neděle – 14:50 – MSH Chomutov
 
Sestava: Dlask – Šorsák, Jelínek, Šíma – Polyák, Pokorný, Drobný, Horčička, Křeš
 
Branky: 2x Jelínek, Šíma
 
ŽK, ČK:

7. kolo: Interobal Plzeň x FTZS Liberec 4:1 (3:0)

– 7. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 05.01.2020 – Neděle – 13:00 – SH Lokomotiva Plzeň
 
Sestava: Dlask – Zvěřina, Samek, Jelínek, Šorsák – Šíma, Kaiser, Hořčička, Ježek
 
Branky: Hořčička
 
ŽK, ČK: 

8. kolo: PCO Dynamo Č. Budějovice x FTZS Liberec 3:6 (1:3)

– 8. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 05.01.2020 – Neděle – 14:00 – SH Lokomotiva Plzeň
 
Sestava: Dlask – Zvěřina, Samek, Jelínek, Šorsák – Šíma, Kaiser, Hořčička, Ježek, Vik, Knobloch
 
Branky: Šíma 3, Zvěřina 2, Vik
 
ŽK, ČK: Dlask (ŽK), Kaiser (ŽK)

9. kolo: FTZS Liberec x AC Jeseník 4:1 (0:1)

– 9. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 12.01.2020 – Neděle – 12:30 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Šorsák, Zvěřina, Hořčička, Kratochvíl – Daněk, Šíma, Kaiser, Chmátal
 
Branky: Zvěřina 2, Šíma, Daněk
 
ŽK, ČK: 

10. kolo: FTZS Liberec x Démoni Č. Lípa 16:0 (8:0)

– 10. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 12.01.2020 – Neděle – 14:10 – SH Zákupy
 
Sestava: Dlask – Šorsák, Zvěřina, Hořčička, Kratochvíl – Daněk, Šíma, Kaiser, Chmátal
 
Branky: Kaiser 4, Zvěřina 3, Daněk 2, Šíma 2, Šorsák 2, Chmátal 2, Hořčička
 
ŽK, ČK:

11. kolo: Tango Hodonín x FTZS Liberec 1:1 (1:0)

– 11. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 19.01.2020 – Neděle – 09:50 – SH TEZA Hodonín
 
Sestava: Plechatý – Bína M., Kratochvíl, Šorsák – Kaiser, Šíma, Daněk, Žižka
 
Branky: Šíma
 
ŽK, ČK: Daněk (ŽK)

12. kolo: Helas Brno x FTZS Liberec 1:1 (1:0)

– 12. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 19.01.2020 – Neděle – 13:10 – SH TEZA Hodonín
 
Sestava: Plechatý – Bína M., Kratochvíl, Šorsák, Kašpar – Kaiser, Šíma, Daněk, Žižka
 
Branky: Daněk
 
ŽK, ČK: Šorsák (ŽK), Daněk (ŽK), Žižka (ŽK)

13. kolo: FTZS Liberec x AC Sparta Praha 5:1 (1:0)

– 13. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2019/2020
– 26.01.2020 – Neděle – 11:30 – SH Zákupy
 
Sestava: Plechatý, Dlask – Bína M., Daněk, Kratochvíl, Šorsák – Venc, Šíma, Ježek, Bulejko, Kaiser
 
Branky: Dlask 2x, Bína, Šíma, Ježek
 
ŽK, ČK:

14. kolo: FTZS Liberec x SK Slavia Praha 6:5 (2:2)

– 14. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2019/2020
– 26.01.2020 – Neděle – 14:00 – SH Zákupy
 
Sestava: Plechatý, Dlask – Bína M., Daněk, Kratochvíl, Šorsák – Venc, Šíma, Ježek, Bulejko, Kaiser
 
Branky: Venc 2x, Daněk, Šíma, Kaiser, Ježek
 
ŽK, ČK: Bulejko (ŽK)

1. Juniorská Liga

2019/2020
    Utkání Branky  br./ut.  ŽK   ČK 
  BRANKÁŘI          
1. Dlask Jakub 11 15 / 2 vstřelené góly 1,36 1 0
2. Plechatý Tomáš 3 7 2,33 0 0
  OBRÁNCI          
1. Černický Radim 2 0 0 0 0
2. Bulejko Martin 6 4 0,67 2 0
3. Šorsák Jakub 12 2 0,17 2 0
4. Polyák Tomáš 6 3 0,5 0 0
5. Dušek Jakub 2 1 0,5 0 0
6. Jelínek David 8 4 0,5 2 0
7. Kratochvíl Vít 2 0 0 0 0
8. Chmátal David 2 2 1 0 0
9. Bína Marek 4 1 0,25 0 0
10. Kratochvíl Vít 4 0 0 0 0
11. Kašpar Jan 1 0 0 0 0
  ÚTOČNÍCI          
1. Šíma Marek 14 21 1,5 0 0
2. Kaiser Matyáš 12 8 0,67 1 0
3. Pokorný Pavel 6 1 0,17 0 0
4. Drobný Filip 6 3 0,5 0 0
5. Horčička Vítězslav 8 10 1,25 0 0
6. Ježek Jaroslav 5 2 0,4 0 0
7. Vik Daniel 2 1 0,5 0 0
8. Knobloch Adam 2 1 0,5 0 0
9. Křeš Jan 1 0 0 0 0
10. Zvěřina Filip 4 7 1,75 0 0
11. Samek Jakub 2 0 0 0 0
12. Daněk Jakub 6 5 0,83 2 0
13. Žižka Martin 2 0 0 1 0
14. Venc Vojtěch 2 2 1 0 0
15. vlastní   1      
Celkem: 14 81 5,79 11 0

2018/19

1. Juniorská liga

2018/2019
 Rk. Tým
Z
V-R-P
Skóre
 Body
1. Helas Brno 14 12-2-0 73:18 38
2. EP Chrudim
14 9-3-2 59:25 30
3. Interobal Plzeň
14 9-3-2 67:25 30
4. SK Slavia Praha 14 9-2-3 58:29 29
5. Vysoké Mýto
14 7-4-3 50:33 25
6. FTZS Liberec
14 7-3-4 53:22 24
7. Baník Chomutov
14 7-2-5 46:44 23
8. AC Sparta Praha 14 7-2-5 57:39 23
9. Tango Hodonín
14 7-1-6 70:33 22
10. Olympik Mělník
14 5-2-7 54:51 17
11. AC Jeseník
14 4-2-8 32:43 14
12. ASM D. Loučky 14 4-0-10 31:59 12
13.
Rapid Ústí n. L. 14 3-0-11 28:79 9
14.
Démoni Č. Lípa 14 1-0-13 26:86 3
15.
Svarog Teplice 14 1-0-13 25:133 3

1. kolo: ASM D. Loučky x FTZS Liberec 1:3 (1:1)

– 1. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 25.11.2018 – Neděle – 11:30 – SH Jeseník
Sestava: Plechatý T. – Bína M., Kratochvíl, Daněk, Šorsák – Žižka, Dlask, Šíma, Vébr
Branky: Kratochvíl 2, Daněk
ŽK, ČK: Žižka (ŽK)

2. kolo: AC Jeseník x FTZS Liberec 2:4 (0:1)

– 2. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 25.11.2018 – Neděle – 14:50 – SH Jeseník
Sestava: Plechatý T. – Bína M., Kratochvíl, Daněk, Šorsák – Žižka, Dlask, Šíma, Vébr
Branky: Vébr 2, Šíma 2
ŽK, ČK:

3. kolo: Démoni Č. Lípa x FTZS Liberec 1:6 (0:3)

– 3. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 01.12.2018 – Sobota – 10:50 – MSH Česká Lípa
Sestava: Dlask – Daněk, Žižka, Firman – Vébr, Šíma, Devátý, Kaiser M.
Branky: Vébr 3, Daněk, Devátý, vlastní
ŽK, ČK:

4. kolo: FTZS Liberec x Tango Hodonín 3:1 (2:1)

– 4. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2018/2019
– 01.12.2018 – Sobota – 14:10 – MSH Česká Lípa
Sestava: Plechatý T. – Daněk, Bína M., Žižka, Bulejko – Černický, Vébr, Šíma, Dlask
Branky: Vébr 2, Bulejko
ŽK, ČK: Žižka (ŽK)

5. kolo: FTZS Liberec x Helas Brno 1:2 (0:1)

– 5. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2018/2019
– 01.12.2018 – Sobota – 16:40 – MSH Česká Lípa
Sestava: Plechatý T. – Daněk, Bína M., Bulejko, Černický – Dlask, Vébr, Šíma, Žižka
Branky: Vébr
ŽK, ČK:

6. kolo: AC Sparta Praha x FTZS Liberec 2:2 (2:1)

– 6. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 08.12.2018 – Sobota – 10:40 – MSH Zruč n. Sázavou
Sestava: Plechatý T. – Bína M., Daněk, Kratochvíl, Šorsák – Šíma, Vébr, Žižka, Beran
Branky: Vébr, Šorsák
ŽK, ČK:

7. kolo: SK Slavia Praha x FTZS Liberec 3:1 (1:0)

– 7. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 08.12.2018 – Sobota – 13:00 – MSH Zruč n. Sázavou
Sestava: Plechatý T. – Bína M., Daněk, Kratochvíl, Šorsák – Šíma, Vébr, Žižka, Beran
Branky: Šíma
ŽK, ČK: Šorsák (ŽK), Plechatý T. (ČK), Žižka (ČK)

8. kolo: Era-Pack Chrudim x FTZS Liberec 4:4 (0:3)

– 8. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 05.01.2019 – Sobota – 10:40 – MSH Chrudim
Sestava: Vohnout, Dlask – Daněk, Bína M., Šorsák, Venc – Vébr, Franc, Žižka, Pokorný, Kaiser M., Knobloch
Branky: Vébr 2, Šorsák, Pokorný
ŽK, ČK:

9. kolo: Vysoké Mýto x FTZS Liberec 5:2 (3:0)

– 9. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 05.01.2019 – Sobota – 13:00 – MSH Chrudim
Sestava: Vohnout, Dlask – Daněk, Bína M., Šorsák, Venc – Vébr, Franc, Žižka
Branky: Vébr, Šorsák
ŽK, ČK: Šorsák (ŽK), Vébr (ŽK)

10. kolo: FTZS Liberec x Svarog Teplice 12:1 (4:0)

– 10. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 12.01.2019 – Sobota – 12:30 – MSH Česká Lípa
Sestava: Dlask – Svoboda, Dušek, Firman – Havel, Vébr, Kaiser M., Samek
Branky: Havel 4, Vébr 2, Firman 2, Svoboda, Samek, Dušek, Dlask
ŽK, ČK:

11. kolo: Rapid Ústí n. Labem x FTZS Liberec 3:1 (1:0)

– 11. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 19.01.2019 – Neděle – 11:00 – MSH Chomutov
Sestava: Dlask – Stříteský, Šrajbr, Dvořák, Firman – Devátý, Kaiser M., Jeřábek
Branky: Devátý
ŽK, ČK:

12. kolo: Baník Chomutov x FTZS Liberec 2:4 (0:1)

– 12. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 19.01.2019 – Neděle – 14:20 – MSH Chomutov
Sestava: Dlask – Venc, Bína M, Černický, Šorsák – Beran, Šíma, Knobloch, Žižka
Branky: Žižka 2, Bína M., Šíma
ŽK, ČK: Černický (ŽK)

13. kolo: FTZS Liberec x Olympik Mělník 8:3 (6:2)

– 13. kolo Futsal 1. liga U19 – sezóna 2018/2019
– 03.02.2019 – Neděle – 10:40 – SH TU Liberec, Harcov
Sestava: Dlask, Plechatý – Polyak, Daněk, Šorsák, Dušek – Šíma, Žižka, Vébr
Branky: Šíma 4, Vébr 2, Šorsák, Daněk
ŽK, ČK: –

14. kolo: FTZS Liberec x Interobal Plzeň 2:2 (2:0)

– 14. kolo Futsal 1. liga U17 – sezóna 2018/2019
– 03.02.2019 – Neděle – 14:50 – SH TU Liberec, Harcov
Sestava: Dlask, Plechatý – Polyak, Daněk, Šorsák, Dušek – Šíma, Žižka, Vébr, Pokorný
Branky: Šíma, Daněk
ŽK, ČK: Daněk, Žižka, Dušek (všichni ŽK)

1. Juniorská Liga

2018/2019
    Utkání Branky  br./ut.  ŽK   ČK 
  BRANKÁŘI          
1. Plechatý Tomáš 8 13 1,63 0 1
2. Dlask Jakub 8 15 (1 branka vstřelená)
1,88 0 0
3. Vohnout 2 4 2 0 0
  OBRÁNCI          
1. Bína Marek 9 1 0,11 0 0
2. Kratochvíl Vít 4 2 0,5 0 0
3. Daněk Jakub 11 4 0,36 1 0
4. Šorsák Jakub 9 4 0,44 2 0
5. Žižka Martin 12 2 0,17 3 1
6. Bulejko Martin 2 1 0,5 0 0
7. Venc Vojtěch
3 0 0 0 0
8. Knobloch Adam
2 0 0 0 0
9. Svoboda Petr 2 2 1 0 0
10. Jeřábek Filip 1 0 0 0 0
11. Dušek Jakub
3 1 0,33 1 0
12. Polyák Tomáš
2 0 0 0 0
  ÚTOČNÍCI          
1. Vébr Matěj 12 16 1,33 1 0
2. Šíma Marek 10 9 0,9 0 0
3. Firman Lukáš 3 2 0,67 0 0
4. Devátý Michal 2 2 1 0 0
5. Beran Michal 3 0 0 0 0
6. Černický Radim 3 0 0 1 0
7. Dlask Jakub
4 0 0 0 0
8. Franc Jan
2 0 0 0 0
9. Pokorný Pavel
2 1 0,5 0 0
10. Kaiser Matyáš
4 0 0 0 0
11. Havel Petr
1 4 4 0 0
12. Samek Jakub
1 1 1 0 0
13. Stříteský Matěj
1 0 0 0 0
14. Šrajbr Marek
1 0 0 0 0
15. Dvořák Jakub
1 0 0 0 0
16. vlastní   1      
Celkem: 14 53 3,79 9 2