“B” tým | 17. kolo | 2. liga Západ | Sezona 2023/2024

Pátek | 26.01. | 20:00 | MSH Kladno

Souběžně s A-týmem hrála v pátek také rezerva FTZS a to na půdě Kladna. Tým výrazně doplněný o hráče z rozpadnuvších ligových Démonů Česká Lípa se drží stejně jako B-tým Liberce v popředí tabulky a tak se dal očekávat vyrovnaný duel. První vzájemné střetnutí vyznělo lépe pro Severočechy, kteří Kladno přehráli rozdílem dvou branek – 4:2.

Tentokrát začali lépe Středočeši. Ti si nahráli v rámci prvního poločasu luxusní náskok 4:1 a Liberec po celých 40 minut dotahoval. Ve druhém pološase si nejen díky power-play Liberec vytvořil souvislý tlak, nicméně stačil pouze korigovat na konečných 6:4 pro domácí. Premiérové 2 branky v druhé nejvyšší soutěži si připsala nová posila ROMAN GSCHWENTNER.

Svěřenci trenéra Razáka tak prohráli druhé utkání v řadě a prostor na nápravu budou mít tentokrát doma proti plzeňskému Jerigu !!!

FK Kladno x FTZS Liberec „B“ – 6:4 (4:1)

Sestava
Trhlín, Plechatý T. – Patrman, Hořák, Bína P., Rumler P. (K), Šíma, Plechatý L., Karásek, Devátý, Gschwentner

Gschwentner 2, Karásek, Šíma

Bína P. 2, Karásek

Ohlas Filipa Razáka (trenér Liberce)

” Nechali jsme si utéct první poločas, kde nás Kladno vyškolilo z produktivity. Druhý poločas jsme se pustili do power-play, ze které se nám povedlo snížit, bohužel to však nestačilo i přes množství šanci, které jsme měli.“