“A” tým | 1. kolo | Pohár SFČR | Sezona 2024/2025

Pátek | 12.01. | 20:30 | SH Krupka

Nesmíme ještě zapomenout na páteční pohárové střetnutí, kdy FTZS zavítal do Krupky, kde se střetl s účastníkem ústeckého krajského přeboru – TJ Proboštov. Premiéru na pozici hlavního kouče měl Kobe Kobakhidze a zvládl ji na jedničku, kdy svůj tým dovedl k vysoké výhře 11:5.

Liberečtí měli vlažný začátek, kdy soupeři dovolil až přespříliš. Poločas však vyhráli 6:2 a po 40ti minutách svítilo na tabuli skóre 5:11 z pohledu domácích. V utkání se poprvé objevila nová posila z Brazílie – DAVID MESQUITA RODRIGUES.

TJ Proboštov x FTZS Liberec – 5:11 (2:6)

David 3, Bína M. 3, Jelínek 2, Žampa, Krasnický, Šorsák

Jelínek 3, Krasnický 2, Allanzin, David, Bína M.

Ohlas Kobeho Kobakhidzeho (trenér Liberce)

” Měli jsme vlažný začátek, kdy jsme soupeři dali hodně prostoru. I přes nepřesvědčivý výkon jsme měli zápas po celých 40 minut ve své režii a zaslouženě jsme postoupili dál. Soupeř se prezentoval důrazným futsalem a přispěl svým výkonem k pohlednému zápasu, který musel diváky bavit.“