“B” tým – 13. kolo | 2. liga Západ – Sezona 2023/2024

Pátek – 15.12. – 20:30 – SH Světlá nad Sázavou

V pátek měla na programu poslední kolo letošního roku také liberecká rezerva. Tu čekal daleký výjezd do Světlé nad Sázavou, kde svá domácí utkání hraje Boca Chotěboř. Tradiční druholigový soupeř měl Liberci rozhodně co vracet. První vzájemný duel ovládli Severočeši, kdy zvítězili výrazným rozdílem 5:0.

Razákova družina se se soupeřem přetahovala v útočných akcích, ale ani na jedné straně branka v rámci prvního poločasu nepadla. Čekalo se až do druhé dvacetiminutovky. Soupeř otevřel skóre díky šťastné brance Koutného – 1:0. Liberci zvlhl střelecký prach a bohužel se v dresu FTZS nenašel nikdo, kdo by to prolomil. Obětavý soupeř trestal mezery v obraně a navýšil své vedení až na 4:0. V závěrečné power-play se už prosadil ZOUNEK s ALLANZINEM, ale na víc se už hráči nezmohli a odjeli tak z Vysočiny s prázdnou !!!

Boca Chotěboř x FTZS Liberec „B“ – 4:2 (0:0)

Sestava
Plechatý, Trhlín – Patrman, Bína M., Hořák (K), Zounek, Šíma, Devátý, Šorsák, Razák, Allanzin

Zounek, Allanzin

Allanzin

Ohlas Dominik Hořák (hráč Liberce)

” Bylo to velmi těžké utkání. Museli jsme celý zápas útočit do zhuštěné a zalezlé obrany domácích. Boca v druhém poločase využila naše chyby a zbytek zápasu jen bránila své vedení. Bohužel se s nám podařilo skórovat až v závěru utkání.“

Ohlas Martina Jakeše (trenér Chotěboře)

” Musím říci, že v zápase s Libercem mně udělali velkou radost všichni hráči, kteří podali velmi dobré individuální výkony podpořené kompaktností a to vše nás dovedlo k vítězství. Jinak musím dodat, že se hrál oboustranně líbivý futsal, který bavil.“