“B” tým – 7. kolo | 2. liga Západ – Sezona 2023/2024

Pátek – 03.11. – 20:00 – SH Lokomotiva Plzeň

V pátek bylo na programu sedmé kolo druhé nejvyšší soutěže a doposud neporažená rezerva Liberce zavítala na půdu plzeňského Jeriga. Úvod střetnutí zachytil lépe Liberec, který díky DEVÁTÉMU otevřel skóre zápasu – 1:0. Domácí nezaháleli a skóre otočili po trefách Marka a Rouse. Do půle se ještě stihl trefit KUBA ŠORSÁK a zdálo se, že se půjde do šaten za nerozhodného stavu. Proti byl plzeňský Kristl a znovu získal pro svůj tým jednogólový náskok – 3:2

Do druhé půle opět vkročili lépe liberečtí hráči. Svou druhou branku v zápase oslavil ŠORSÁK a srovnal na 3:3. Obětavě hrající Jerigo již napotřetí vedlo, tentokrát ve 25. minutě zásluhou Papeže. Slovo si vzal o deset minut později kanonýr DEVÁTÝ, který srovnal na konečných 4:4 a vybojoval pro tým cenný bod z venkovního prostředí.

Svěřenci trenéra Razáka ani naposedmé nepoznali hořkost porážky a nadále se drží na špici tabulky 2. ligy Západ !!!

Jerigo 94 Plzeň x FTZS Liberec „B“ – 4:4 (3:2)

Sestava
Plechatý T. & Trhlín – Razák, Hořák, Devátý, Šíma, Šorsák, Vik, Vyčítal

Devátý 2, Šorsák 2

Šíma 2, Hořák, Vik

Ohlas Jakuba Šorsáka (hráč Liberce)

” Zápas dvou rozdílných poločasů z naší strany. 1. poločas byl z naší strany hrůza, bez pohybu, bez chuti a bojovnosti. Po domluvě o poločase jsme začali hrát a zlepšili jak pohyb, tak nasazení a ihned byl z toho lepší výkon a množství šancí. Remíza byla z mého pohledu spravedlivá.“

Ohlas Petra Bodnaruka (hráč Jeriga)

” V porovnání s utkáním proti Benešovu jako nebe a dudy. Od prvního po posledního hráče výborný týmový výkon. Hráli jsme zodpovědně dozadu. Ačkoli si myslím, že jsme mohli i vyhrát, tak bod bereme.”