„B“ tým – 21. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Pátek – 03.03. – 20:00 – SH Dukly Liberec

Poslední duel v premiérové soutěži čekal na naši rezervu na domácí půdě. Pod Ještěd přijelo předposlední Kladno. Svěřenci trenéra Šorsáka chtěli napravit nevydařený výkon proti Teplicím a rozloučit se se sezonou vítězně.

Zápas probíhal dle předpokladů. Zatažené Kladno bránilo po celých 40 minut a Liberec se snažil najít skulinky ve zkušené obraně soupeře. To se podařilo až ve druhé půli JAKUBU ŠORSÁKOVI, který se prosadil z otočky – 1:0. Neškodné Kladno se v závěru rozhodlo pro hru power-play, ve které pečetil výhru FTZS MAREK ŠÍMA do prázdné branky.

Rezerva díky zisku 3 bodů skončila na 6. místě tabulky, což je krůček od sezonního cíle, kterým bylo avizované místo páté !!!

FTZS Liberec „B“ x FK Kladno – 2:0 (0:0)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Jerasov & Plechatý T.
Hráči | Hořák (K), Janouš, Patrman, Plechatý L., Šíma, Šorsák, Razák, Zoubek, Rumler P.

Janouš, Plechatý L.

Ohlas Jakuba Šorsáka (hrající trenér Liberce)

” Z naší strany dobře takticky zvládnuto. Tušili jsme, co bude chtít Kladno hrát a snažili jsme se to eliminovat. Sice to nebylo pro fanoušky nejzáživnější utkání s gólovými hody, ale 3 body jsou 3 body a navíc s čistým kontem.”

Ohlas ze strany Kladna

” – bude doplněn v průběhu dne“.

Utkáním s Kladnem rezerva uzavřela svou první druholigovou sezonu, ve které ji patří konečné 6. místo !

Děkujeme všem za podporu a budeme se na vás těšit opět v sezoně 2023/2024 !