„B“ tým – 20. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Pátek – 24.02. – 19:30 – SH Dukly Liberec

Předposlední utkání sezony a zároveň druhé po sobě jdoucí domácí utkání čekalo na svěřence trenéra Šorsáka. Do Liberce zavítalo MGC Teplice, druhý celek tabulky.

Liberecká rezerva chtěla získat 3 body, aby se přiblížila k sezonnímu cíli, tedy 5. místu. Bohužel soupeř byl od začátku proti. Díky nedůrazu v pokutovém území se Teplice chopily vedení 1:0. Trefil se Memeti. Ve stejné minutě proměnil brejk Cibrik a bylo to 2:0 pro MGC. Snížení zajistil pohlednou brankou PAVEL BALÁŽ – 1:2 z pohledu domácích. Do poločasu byly k vidění ještě 2 branky a to po jedné na každé straně. Na 1:3 pálil opět Memeti a poslední trefu prvního dějství zařídil MATYÁŠ KAZDA po přesném pasu Milana Bialka. Poločas tak skončil těsnou prohrou 2:3.

Druhá půle patřila hráčům ve žlutých dresech. Ti pálili ostrými až do stavu 2:7. Tečku za střetnutím udělal domácí MAREK ŠÍMA, který stanovil konečné skóre na 3:7.

Liberec tak na zápas s Černým Dubem navázat nedokázal a odnesl si z domácí palubovky vysokou prohru !!!

FTZS Liberec „B“ x MGC Teplice – 3:7 (2:3)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Plechatý T. & Jerasov
Hráči | Baláž, Devátý, Hořák (K), Janouš, Jelínek D., Patrman, Plechatý L., Šíma, Kazda, Bialek

Ohlas Pavla Baláže (hráč Liberce)

” Dnešní utkání je pro nás zklamáním. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně a brzy inkasovali. Přesto se nám podařilo do poločasu skóre snížit a i obraz hry vypadal o něco lépe. Druhý poločas byl však velký propadák. Nebylo tam téměř nic, co bychom mohli hodnotit pozitivně. Z naší hry byl jeden velký chaos a i podle toho vypadá konečné skóre.”

Ohlas ze strany MGC Teplice

” – bude doplněn v průběhu dne“.

Poslední utkání v premiérové soutěži odehraje naše rezerva na domácí půdě. Pod Ještěd přijede Kladno !!!

Pátek | 03.03. | 21. kolo 2. ligy Západ | výkop 20:00 | SH Dukly Liberec | soupeř: FK Kladno