„B“ tým – 18. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Pátek – 10.02. – 19:30 – MSH Kadaň

Rezerva odcestovala na svůj poslední venkovní duel a to až do daleké Kadaně. V sestavě trenéra Šorsáka se objevilo hned několik jmen z mistrovského týmu U19, což se závěrem ukázalo jako skvělý tah.

Dlouho vyrovnaný duel rozhodla až kontroverzní situace z 34. minuty. Liberec měl odskočit soupeři na 2:1 poté se, co se trefil MAREK ŠÍMA. Bohužel jeho branka nebyla uznána z důvodu, že tento hráč nebyl napsán do zápisu. Branka byla odvolána, Kadaň to nakoplo a naopak Liberec ve výkonu utlumilo. Soupeř závěrem třemi slepenými trefami rozhodl o osudu utkání. Za FTZS se trefil 2x kanonýr FILIP ZOUNEK. Výborné výkony podala čtveřice juniorů: DAVID VYČÍTAL, JÁCHYM ŠŤOVÍČEK, TOMÁŠ DLASK a LUKÁŠ PLECAHTÝ.

Liberec si tak z Kadaně odvezl smíšené pocity. Za předvedený výkon mohou být hráči spokojeni, za výsledek nikoliv !!!

FC Betis Kadaň x FTZS Liberec „B“ – 4:2 (1:0)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Plechatý & Jerasov
Hráči | Zounek, Vyčítal, Plechatý L., Hořák, Dlask T., Rumler P., Razák, Šťovíček

Ohlas Jakuba Šorsáka (trenér Liberce)

” Ačkoliv to bude znít pro některé divně, tak jsem spokojený a klukům děkuju. Byla na nás vidět zase chuť, jízda a nasazení. Kluci z juniorky se s tím výborně popasovali. Rád bych naše nasazení udržel i do dalších zápasů.”

Ohlas Jaroslava Mezery (předseda Kadaně)

” Velice pěkné utkání z obou stran, velmi dynamické a rychlé. Oba týmy chtěly hrát futsal a bylo vidět, že oba týmy také chtěly zvítězit. Hosté nás trápili z nebezpečně rychlých protiútoků, utkání se zlomilo ve 34. minutě. Za hosty vstřelil branku hráč, co nebyl zapsaný na zápisu k utkání. Branka byla odvolána, Liberec tato situace psychicky zlomila. Naopak nás situace nabudila, během necelých tří minut jsme vstřelili tři branky a naše jarní série bez porážky pokračuje dále. Děkujeme soupeři za pěkné utkání, které se celé neslo v duchu fair-play“.

Poslední 3 utkání jsou na programu už pouze na domácí palubovce ! Nedělním soupeřem rezervy bude Černý Dub !!!

Neděle | 19.02. | 19. kolo 2. ligy Západ | výkop 19:30 | SH Dukly Liberec | soupeř: Absolut Černý Dub