„B“ tým – 16. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Neděle – 29.01. – 19:00 – SH Radotín

Po týdenní pauze se futsalový kolotoč roztočil také naší rezervě, která chtěla navázat na úspěšné utkání ze Světlé nad Sázavou, kde o gól přestřílela tamní Bocu Chotěboř – 3:2

Svěřenci trenéra Šorsáka zavítali tentokrát do SH Radotín, kde má své domácí působiště pražská Bohemka.

Liberec vstoupil do utkání špatně a bohužel se domácím nevyrovnal v základních parametrech. Po 20ti minutách tak svítilo na tabuli skóre 5:1 pro Pražany.

FTZS se snažil s výsledkem něco udělat, ale chyběla mu větší kvalita a nasazení. Poté, co nepomohla ani hra v pěti si rezerva odvezla z hlavního města vysokou porážku 2:7. Za Liberec se brankově prosadil ŠTĚPÁN RUMLER a MAREK BÍNA, který nastoupil do druhého poločasu.

B-tým tak nedále trápí nevyrovnané výkony. Pokus o nápravu bude mít již tuto neděli, kdy na Dukle přivátá lídra soutěže – Baník Chomutov !!!

Bohemians Praha 1905 x FTZS Liberec „B“ – 7:2 (5:1)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Plechatý & Jerasov
Hráči | Patrman, Bína M., Baláž, Janouš, Zounek, Provazník (K), Rumler Š., Rumler P., Šíma, Šorsák

2x Baláž

Ohlas Jakuba Šorsáka (hrající trenér Liberce)

” Soupeř si od začátku za výhrou víc šel a vyhrál zaslouženě. Předčili nás v základních parametrech, které jsou pro hru důležité. Nasazení, důslednost, obětavost. Soupeři gratuluji. My musíme náš přístup zlepšit, aby se podobný výsledek neopakoval v dalších zápasech.”

Ohlas ze strany Bohemians Praha 1905

” – bude doplněn v průběhu dne“.

Další utkání je na programu již tuto neděli, kdy rezerva přivítá na své palubovce lídra soutěže !!!

Neděle | 05.02. | 17. kolo 2. ligy Západ | výkop 19:30 | SH Dukly Liberec | soupeř: Baník Chomutov