„B“ tým – 14. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Pátek – 13.01. – 20:30 – SH Světlá nad Sázavou

V pátek třináctého vyrážela rezerva na „oblíbenou“ hostující palubovku. Tentokrát do Světlé nad Sázavou, kde se utkala s druhým celkem tabulky – Bocou Chotěboř. Svěřenci trenéra Šorsáka měli soupeři co vracet poté, co mu doma podlehli – 4:6.

Skóre vyrovnaného utkání otevřeli domácí a to ve 13. minutě, kdy se trefil Novotný J. – 1:0. Záhy se povedlo srovnat KAMILU JANOUŠOVI – 1:1. Do poločasu se rozvlnila sít ještě jedou a bylo to za zády Plechatého, kdy se podruhé v utkání trefil domácí Novotný J. – 2:1

Druhá dvacetiminutovka patřila rezervě. Na 2:2 srovnal kanonýr FILIP ZOUNEK a to po krásné individuální akci. No a za minutu bylo ještě veseleji, kdy tentýž hráč rozhodl o osudu utkání svou druhou trefou v zápase – 2:3. ZOUNEK si tak připsal na své konto už osmnáctou branku v sezoně.

„B“ tým potvrdil formu z venkovního prostředí a připsal si tím velmi cenné 3 body do tabulky !!!

Boca Chotěboř x FTZS Liberec „B“ – 2:3 (2:1)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Plechatý
Hráči | Patrman, Janouš, Hořák, Zounek, Rumler P., Rumler Š., Šorsák, Provazník (K), Šíma, Devátý

bez asistencí

Ohlas Jakuba Šorsáka (hrající trenér Liberce)

” Z naší strany odbojovaný výkon a skvělé nasazení všech hráčů. Od začátku jsme dodržovali taktiku, kterou jsme si řekli a věřili jsme v ní. Škoda prvního poločasu, kdy jsme nevyužili naše šance, protože jsme mohli minimálně 3 velké šance proměnit. Je nutné ještě podotknout, že 5 vteřin do konce při nás stáli všichni svatí, ale za naši bojovnost a nasazení, z mého pohledu, to štěstí stálo zaslouženě při nás.”

Ohlas Bocy Chotěboř

” – bude doplněn v průběhu dne”

Další utkání je na programu až za 14 dní a to kvůli odstoupení ze soutěže týmu GMM Jablonec nad Nisou.

Neděle | 29.01. | 17. kolo 2. ligy Západ | výkop 19:00 | SH Radotín, Praha | soupeř: Bohemians Praha