„B“ tým – 12. kolo 2. ligy Západ – Sezona 2022/2023

Sobota – 17.12. – 20:30 – MSH Ml. Boleslav

Poslední utkání roku 2022 čekalo také na hráče naší rezervy, která odcestovala netradičně v sobotu do Mladé Boleslavi. Svěřenci trenéra Šorsáka chtěli zpackaný domácí zápas s Turnovem odčinit a to se jim podařilo na výbornou !!!

Vstup do zápasu si tentokrát Liberec pohlídal. Už ve 4. minutě se individuálně prosadil TOMÁŠ JELÍNEK, který Truksu elegantně přehodil – 1:0. Hosté po 5ti minutách srovnali díky Glocknerovi. Proti byl opět JELÍNEK, který pálil bodlem k zadní tyči – 2:1. Vzápětí Malibu opět srovnalo. Prosadil se Maňas – 2:2. Ne řekl neúnavný JELÍNEK. Pohrál si se dvěma protihráči a chladnokrevně zakončil pod břevno – 3:2. Rozhodující odskočení o dvě branky zařídila dvojice BALÁŽ – Franc. Prvně jmenovaný využil příklepu pivota a bylo to – 4:2. Střelecká „one man show“ pokračovala. Autor hattricku JELÍNEK neměl dost. Svůj čtvrtý gól a zároveň poslední FTZS zajistil právě on, kdy poslal nechytatelnou dělovku křížem za zády bezmocného Truksy – 5:2. Tečku za střetnutím udělaly růžovky, kdy se prosadil v power-play Kateřiňák – 5:3 z pohledu FTZS.

Rezerva tímto zápasem potvrdila formu z venkovních palubovek a zakončila rok 2022 vítězně !!!

Malibu Ml. Boleslav x FTZS Liberec „B“ – 3:5 (2:3)

Sestava FTZS Liberec „B“
Brankáři | Plechatý
Hráči | Baláž, Devátý, Franc, Jelínek T., Hořák, Provazník (K), Patrman, Rumler P., Šíma, Šorsák, Zounek

Ohlas Filipa Razáka (vedoucí Liberce)

” Jsme rádi, že se nám konečně povedl začátek zápasu a naopak jsme se dokázali dostat do vedení. Utkání jsme zvládli výborně po defenzivní stránce, přesně tak, jak jsme si před utkáním řekli. Výkon týmu podpořil Jelínek, který měl dnes opravdu svůj den a obul střelecké sálovky. Děkuju klukům za výkon v posledním zápase letošního roku a všem přeji pohodové a klidné svátky.”

Ohlas Jaroslava Bílka (trenér Malibu)

” – bude doplněn v průběhu dne.”

Rok 2022 je u konce ! Budeme se na vás opět těšit v tom dalším, kdy hned 08. ledna přivítáme doma plzeňské Jerigo !!!

Neděle | 08.01. | 13. kolo 2. ligy Západ | výkop 19:30 | SH Dukly Liberec | soupeř: Jerigo 94 Plzeň