„A“ tým – Třetí přípravné utkání – Sezona 2022/2023

Neděle – 21.08. – 20:00 – SH Dukly Liberec

Poslední přípravné utkání odehráli liberečtí hráči včera na domácí půdě proti druholigovému soupeři – Malibu Mladá Boleslav. V generálce před ligou se tým Karla Vrabce dobře naladil na první ostrý start, kdy dominoval především v závěrečné desetiminutovce. Zpočátku se střelci FTZS trápili a dávali Středočechům šanci na dobrý výsledek. Až v poslední čtvrtině střetnutí prolomili své trápení a splnili roli favorita. Po dvou brankách si připrali tradiční střelci BENEK se ŽOČKEM. Po jedné pálili bratři BÍNOVÉ, mladíček JANOUŠ, který potvrdil svůj výkonností vzestup a také posila JAN MEČÍŘ. Konečný výsledek – 8:3

FTZS Liberec x Malibu Mladá Boleslav – 8:3 (1:1)

Sestava FTZS Liberec
Brankáři (2) | Trhlín & Vogt
Hráči (11) | Jelínek, Bína P., Bína M., Žoček, Daněk, Janouš, Benek, Novotný V., Šulc, Bialek (K), Mečíř

Hodnocení Karla Vrabce (trenér Liberce)

” Neodehráli jsme vůbec špatné utkání, byť první půle nebyla výsledkově uspokojivá. Mrzí mě nedisciplinovanost některých hráčů a pálení šancí. S přístupem jsem jinak spokojen. Zápas se zlomil, když jsme odskočili o více branek. Poté jsme měli vše ve vlastních rukou. Myslím si, že jsme na ligu dobře připraveni a všichni už se těšíme na první ostrý start, který nás čeká už tuto neděli.”

Ligu odstartuje FTZS Liberec již tuto neděli a to na domácí palubovce proti jednomu z aspirantů na mistrovský titul !!!

Neděle | 28.08. | 1. kolo 1. FUTSAL ligy | výkop 19:30 | SH Dukly Liberec | soupeř: SK Interobal Plzeň