„A“ tým – Druhé přípravné utkání – Sezona 2022/2023

Neděle – 14.08. – 19:30 – SH Dukly Liberec

Druhé přípravné utkání je minulostí. Včera přivítal na domácí půdě Liberec druholigový tým Behemians Praha a dařilo se mu náramně. V utkání dal trenér Vrabec prostor dalším hráčům, kteří se neobjevili v nominaci před týdnem v Polsku. FTZS hýřil pohybem, soupeře nepouštěl téměř do zakončení a střílel branky po pohledných akcích. Hned 5 zásahů si připsal ALEŠ BENEK, dva góly oslavil mladík KAMIL JANOUŠ a po jedné pálil KAZDA s MARKEM BÍNOU. Čestný zásah Pražanů přišel v 32. minutě, kdy se trefil Ploc. Konečný výsledek – 9:1

FTZS Liberec x Bohemians Praha 1905 – 9:1 (3:0)

Sestava FTZS Liberec
Brankáři (2) | Dlask & Vogt
Hráči (10) | Jelínek, Bína P., Bína M. (K), Knejzlík, Žoček, Kazda, Daněk, Vik, Janouš, Benek

Hodnocení Karla Vrabce (trenér Liberce)

” Jsem rád, že jsme si v zápase s Bohemkou zastříleli a spravili si tak chuť z předešlého zápasu v Polsku, který nám nevyšel. Vlétli jsme do utkání s obrovskou chutí a nasazením, kdy se nám dařilo držet tempo hry téměř celých 40 minut. Nejvíce mě těší řešení přečíslení, kde jsme zachovali klid a volili správná řešení, z čehož vyústily krásné branky.”

Poslední přípravný duel odehraje FTZS Liberec opět na domácí půdě a to proti Malibu Mladá Boleslav.

Neděle | 21.08. | výkop 19:30 | SH Dukly Liberec | soupeř: Malibu Mladá Boleslav