„B“ tým – 13. kolo DIVIZE A – Sezona 2021/2022

Neděle – 06.02. – 20:00 – SH ZŠ Dobiášova

Třinácté kolo DIVIZE A přineslo souboj dvou ligový rezerv. Pod Ještěd zavítal mělnický Olympik posílený o kanonýra Gabča. Liberečtí hráči chtěli navázat na povedené derby z předešlého týdne a to se jim dařilo hned od úvodu zápasu. Poločas vyhráli 2:0, kdy se trefil Hořák s Francem. Druhý poločas dominovala na hřišti nadále naše rezerva, která našla ve svých řadách tři dvougólové střelce – Kazdu, Hořáka a kapitána France. Olympik se až v závěru dočkal čestné trefy na 6:1 !!!

FTZS Liberec “B” x SK Olympik Mělník „B“ – 6:1 (2:0)

Sestava FTZS Liberec “B”
Brankáři (2) | Plechatý & Dlask
Hráči (9) | Šorsák, Patrman, Franc (K), Kratochvíl, Hořák, Janáček, Razák, Dvořák, Kazda

Kazda 2, Janáček, Franc, Dvořák

Hodnocení Jakuba Šorsáka (trenér Liberce)

” Odvedli jsme týmový výkon, kdy jsme soupeře nepouštěli téměř do žádných vyložených šancí. Po celé utkání jsme byli koncentrovaní, disciplinovaní a nevypustili jsme jediný souboj. Všichni kluci si zaslouží pochvalu za přístup, bojovnost a odhodlání.”

Další utkání čeká naši rezervu opět v neděli – 13.02., kdy se hráči vydají do kladenské SH. Tam se utkají s Brandýskem. Výkop zápasu je plánován na 18:00.