„B“ tým – 9. kolo DIVIZE A – Sezona 2021/2022

Pátek – 07.01. – 20:00 – SH Bios Dobřichovice

První odvetné utkání v roce 2022 odehrála naše rezerva na půdě nepříjemných Dobřichovic. První vzájemný duel vyzněl jednoznačně pro B-tým, který pod Ještědem zvítězil přesvědčivě 13:0.

Liberečtí hráči vstoupili do zápasu dobře, kdy se ujali pohodlného vedení 3:0. Na to soupeř dokázal zareagovat a během pěti minut zápas otočil. Rezerva posílená o dva vykartované hráče A-týmu Žočka a Jelínka na nepříznivý výsledek uměla ještě do poločasu odpovědět a stav otočila na 5:4.

Druhá dvacetiminutovka už velké drama nepřinesla. FTZS vsítil hned 6 branek a odvezl si z horké dobřichovické půdy nakonec přesvědčivé vítězství 11:5.

Hattrickem se blýskl DOMINIK HOŘÁK a sedmi kanadskými body (2+5) posila KUBA ŽOČEK !!!

TJ Sokol Dobřichovice x FTZS Liberec “B” – 4:11 (4:5)

Sestava FTZS Liberec “B”
Brankáři (2) | Jerasov & Plechatý
Hráči (10) | Šorsák, Žoček, Jelínek T., Hořák, Patrman, Ježek, Provazník (K), Franc, Křeš, Hejl

Žoček 5, Šorsák 3, Hořák, Hejl, Patrman

Hodnocení Jakuba Šorsáka (trenéra Liberce)

” Od začátku jsme hráli dobře. Vypadli jsme ze hry na 5 minut a soupeř toho dokázal využít a dotáhl se na nás. V druhé půli jsme už výpadku nedopustili a odehráli dobrých dvacet minut, kdy padaly góly po pohledných akcích. Vážím si toho, že jsme už ani jednou neinkasovali. Kluci hráli obětavě a s chutí.”

Další utkání čeká naši rezervu v neděli – 16.01., kdy na domácí palubovce přivítá soupeře z České Lípy – REAS. Výkop zápasu je plánován na 20:00 / SH ZŠ Dobiášova.

Dorazte naši rezervu podpořit v boji o postup do druhé nejvyšší soutěže !