„A“ tým – RESTART 1. FUTSAL LIGY – dohrávka 6. kola – Sezona 2020/2021

Středa – 13.01. – 19:30 – SH Harcov – TUL

 

Po těsném vítězství v derby s českolipskými Démony přivítali králové severu brněnské Vlky, nevyzpytatelného nováčka soutěže.

Vstup do utkání našim hráčům vyšel na jedničku a to zásluhou JIRKY NOVOTNÉHO, který ve druhé minutě placírou umístil vykulený míč za tyč – 1:0

Na srovnání 1:1 opět reagoval George (Jiří Novotný – pozn. redakce), kdy se opět nemýlil ze SS – 2:1. Na 3:1 pálil bombou JAKUB ŽOČEK a to pod tělem hostujícího branaře. Vedení o 3 branky si vzal za své JIRKA ŠISLER, který využil přečíslení a zavěsil na 4:1. Síť se rozvlnila do poločasu na každé straně ještě jednou. Za Vlky pálil přesně Hanuš – 4:2 a v posledních vteřinách první dvacetiminutovky dostal slovo ještě hrající trenér BENEK, který udělal chytrým lobem definitivní tečku za prvním dějstvím – 5:2

Druhá půle se rozeběhla dle pokynů. Přesný pas Novotného po několika sekundách umístil za zády Vlků s chutí hrající KUBA ŽOČEK – 6:2. Naději brněnským hráčů vykřesal individuální akcí Havlín – 6:3. Na inkasovanou branku reagoval opět Liberec, kdy přesný pas Žočka zakončil VOBOŘIL – 7:3.

Chyby v obraně potrestal ve 31. a 34. minutě vlk Svoboda, který udržel svůj tým stále v naději – 7:5. Definitivní tečku za střetnutím udělal ALEŠ BENEK, který využil nekoncentrovanosti soupeře a pohodlně zavěsil na konečných 8:5 pro domácí.

 

FTZS Liberec x Žabinští Vlci Brno – 8:5 (5:2)

 

Sestava FTZS Liberec:
Dlask, Vogt – Bína P. (K), Vobořil, Žampa, Knejzlík, Benek, Žoček, Henzl, Novotný J., Hořák, Šisler, Rumler

Branky a asistence:

Benek 2+1, Žoček 2+1, Novotný 2+1, Vobořil 1+2, Šisler 1+0, Žampa 0+1

 

Hodnocení Aleše Beneka (trenér Liberce):

„ Opět velmi těžký a náročný zápas proti houževnatému soupeři. Pomohl nám určitě vstup do utkání a dva proměněné rohové kopy. V první půli si myslím, že jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě jsme vedli o tři branky. Druhá polovina utkání už byla vyrovnanější a soupeř byl velice nebezpečný. Hrál více na naší polovině a my jsme se záměrně zatáhli. Chtěli jsme kontrolovat výsledek a hrát na brejky, což se povedlo. Velmi dobrý výkon podal mladičký Dlask v brance. V závěru nám pomohl dobrými zákroky ke třem bodům. Kluky musím pochválit, že jsme to opět týmovým výkonem zvládli a nic jsme proti Brnu nepodcenili.”

Hodnocení Petra Starého (hráč Vlků Brno):

„ Jedním slovem zklamání. První poločas jsme se dopouštěli spousty chyb v rozehrávce i obranné činnosti, které vyspělý soupeř s přehledem trestal a po zbytek zápasu už jsme se jen snažili něco honit. S takovými výkony v lize bohužel nemáme šanci pravidelně bodovat.”

 

Další utkání čeká naše hráče už v neděli, kdy zavítáme na jih Čech. Naším soupeřem bude českobudějovické DYNAMO !!!

RESTART 1. FUTSAL LIGY – 15. KOLO – NEDĚLE – 17.01. – 19:00 – SH LOKOMOTIVA ČB

 

Děkujeme za podporu !

tým F T Z S L

 

ZPĚT