„Junioři – U19, U17“ – 5. TURNAJ – Sezona 2019/2020

Neděle – 12.01. – 09:00 – SH Zákupy

 

V pátém turnaji juniorských lig na naše hráče čekaly souboje s týmy: AC Gamaspolu Jeseník a Démony Česká Lípa. Mladíci si opět s malou zákupskou halou poradili na výbornou a všechna utkání přesvědčivě zvládli.

Ročník U17 je stále v soutěži neporažen. Tým táhli mládežničtí reprezentanti ADAM KNOBLOCH (4 branky) a DANIEL VIK (5 branek).

I ročník U19 nenašel tentokrát svého přemožitele a dotáhl se na čelo tabulky. Střelecky se dařilo FILIPOVI ZVĚŘINOVI (5 branek) a kapitánu MATYÁŠOVI KAISEROVI ( celkem 4 branky). Velice sympatický výkon podal např. také David Chmátal, jehož to byl v této sezoně vůbec první turnaj.

Níže vám přinášíme kompletní informace o turnaji včetně hodnocení všech zápasů ústy Aleše Beneka a Pavla Bíny:

 

  • Zápasy U19

Sestava: Dlask – Šorsák, Zvěřina, Hořčička, Kratochvíl – Daněk, Šíma, Kaiser (K), Chmátal

FTZS Liberec x Démoni Česká Lípa – 16:0

Branky: Kaiser 4, Zvěřina 3, Daněk 2, Šíma 2, Šorsák 2, Chmátal 2, Hořčička

FTZS Liberec x AC Gamaspol Jeseník – 4:1

Branky: Zvěřina 2, Šíma, Daněk

 

  • Zápasy U17

Sestava: Hampl – Kašpar, Křeš, Janouš (K), Zounek – Knobloch, Vik, Devátý, Valenta

FTZS Liberec x Démoni Česká Lípa – 15:1

Branky: Zounek 3, Knobloch 2, Valenta 2, Vik 2, Křeš 2, Devátý 2, Janouš 2

FTZS Liberec x AC Gamaspol Jeseník – 5:0

Branky: Vik 3, Knobloch 2

 

Hodnocení zápasů ústy Aleše Beneka (hlavní trenér) a Pavla Bíny (asistent trenéra):

U19 – Démoni ČL – Pavel Bína 

“ K derby s Démony naši hráči přistoupili se vší vážností a tomu odpovídá také konečný výsledek. Padaly hezké branky po pohledných akcích. Hráče musím pochválit především za defenzívu, kdy soupeře nepouštěli do žádných střeleckých příležitostí.“

U19 – Gamaspol Jeseník – Pavel Bína 

“ S Jeseník jsme odehráli dobrý zápas. Soupeř bránil organizovaně v bloku a my se snažili svou kombinací a pohybem obranu rozbít. To se nám celkem dařilo. Bohužel své šance jsme neproměňovali a soupeř nás za to z ojedinělého brejku potrestal. Svou hru jsme praktikovali po celou dobu a až v závěru se nám dařilo i střelecky. Z mého pohledu jsme zaslouženě zvítězili a sebrali povinné 3 body. Jeseník měl v sestavě šikovné hráče a jeho hra určitě neodpovídá jeho postavení v tabulce.“

U19, U17 – komplexní hodnocení celého turnaje – Aleš Benek

“ Tentokrát jsme naprosto nic nepřipustili a ovládli s přehledem všechny čtyři zápasy. Pro nás to jsou důležité body a jsem moc rád, že hráči nic nepodcenili. Hráli jsme dobrý futsal. Ozdobou byl mnoho hezkých branek.“

 

Děkujeme za podporu !

tým F T Z S L

 

ZPĚT