„A“ tým – 12. kolo VARTA FUTSAL LIGY – Sezona 2019/2020

Neděle – 22.12. – 19:30 – SH Dukly Liberec

 

V posledním zápase roku 2019 čekal na naše hráče soupeř z Mělníku, který se aktuálně nachází na sestupovém 11. místě tabulky se čtyřmi body. I přes tento fakt se dalo opět očekávat vyrovnané utkání. První vzájemný duel vyzněl pro naše hráče, kteří dokonali na středočeské půdě neuvěřitelný obrat z 2:5 na 6:5.

Úvod střetnutí libereckým hráčů nevyšel. Chybu v defenzívě potrestal z NVK Gabčo po asistenci Vokouna – 0:1

O druhou hostující branku se postaral Šustr, který si zaběhl za obránce a navýšil na 0:2 pro Mělník. Na to FTZS dokázal reagoval, kdy se po pohledné akci trefil KAZDA – 1:2

Do prvního poločasu bohužel hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek, kdy nepozornosti při autové situaci využil Hrdina – 1:3

Do druhé dvacetiminutovky naopak vstoupili lépe domácí, kdy po krásné střele bodlem MARKA BÍNY svítilo na světelné tabuli 2:3

Od této branky se nepochopitelně hra FTZS rozpadla, hráči dělali individuální chyby, nedrželi se taktických pokynů a soupeř vše trestal.

Hrůzostrašné skóre vylepšil v závěru pohotovou střelou JAKUB DANĚK, který korigoval na – 3:9

 

FTZS Liberec x SK Olympik Mělník – 3:9 (1:3)

 

Sestava FTZS Liberec:
Vogt, Plechatý – Bína P. (K), Žoček, Henzl, Bína M., Daněk, Šisler – Benek, Novotný V., Rumler, Vébr, Kazda, Janáček

Branky:

Kazda, Bína M., Daněk

 

 

Hodnocení Michaela Vacka (trenér FTZS Liberec):

„ Poslední utkání v roce 2019 jsme chtěli samozřejmě vyhrát, ale bohužel se nám to nepovedlo. Celý zápas jsme tahali za kratší konec. Podobně jako v minulém zápase jsme dostali rychlou první branku a to určilo ráz celého utkání. Mělníku se poté hrálo líp. My se nedokázali dostat přes jejich obranu. Pro mě Mělník chtěl dnes více vyhrát. Soupeř byl dnes po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrál. Náš výkon je pro mě zklamáním.“

Hodnocení Jakuba Němce (trenér Olympiku Mělník):

„ V Liberci jsme potřebovali bezpodmínečně vyhrát. To jsme si všichni uvědomovali a tak jsme k tomu přistoupili. Pomohl nám první gól hned v úvodu, který nás uklidnil a celý zápas jsme měli pod kontrolou. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě a jsem rád, že konečně i s dobrým skórem. Před svátky jsme si zlepšili náladu, ale musíme takhle pokračovat dál po Novém roce.“

 

Děkujeme za podporu !

tým F T Z S L

 

ZPĚT