… „A“ tým – 6.kolo VFL – Sezona 2018/2019

… Pátek – 02.11. – 20:30 – SH Dukla Liberec

 

Do Liberce zavítal 14ti násobný mistr Čr a aktuálně i účastník futsalové Ligy mistrů – ERA-PACK CHRUDIM. Letos opět velký kandidát na prvenství. Nic lepšího si futsalový fanda nemohl přát. Snad jen útroby SH Dukly Liberec a i tu vedení klubu zajistilo.

Do prvního poločasu vstoupili naši hráči ustrašeně a zcela po zásluze vyhrával soupeř po 20ti minutách 0:6. SEN si vytvořil pomálu šancí. Za zmínku snad jen stojí unik Tomana, který nastřelil tyč.

Druhá půle byla z naší strany markantně výraznější. Byť měla Chrudim více ze hry, Snu se dařilo dostávat do slibných situací a to pouze zásluhou pohybu všech hráčů na place.

Několik náznaků zůstalo bez úspěchu, ale jednou se přeci jen síť rozvlnit podařilo, kdy Milan Soukup zachytil míč při PP hostí a poslal ho přes celé hřiště do prázdné branky.

V závěru se Era-packu povedlo ještě 3x trefit s dobře sehrané PP.

 

FTZS Liberec x Era-pack Chrudim – 1:12 (0:6)

 

Sestava:
Vogt, Soukup R. – Bína P., Rašín, Žoček, Vodička – Toman, Němec J., Henzl, Soukup M.

Branky a asistence:

Soukup M. 1+0

 

 

Hodnocení Františka Vacka (asistent trenéra FTZS Liberec):

„Dnešní zápas s Chrudimí jsme odehráli v hale Dukly, kde jsme první poločas hráli hodně zakřiknutě. Báli jsme se cokoli vymyslet a jen jsme se bránili. Výjimkou byla jen tyč Tomana. Druhý poločas byl z naší strany o hodně lepší, kdy jsme zlepšili bránění a byli vidět i pěkné akce. Ale jinak musím říct, že soupeř byl hodně silný a zaslouženě vyhrál.“

Hodnocení Felipe Condeho (trenér Era-pack Chrudim:

“ Odehráli jsme kvalitní utkání, zejména nám vyšel první poločas. Vyzkoušeli jsme si řadu situací, otestovali nové složení formací a potrénovali i hru v power-play. Vše podle plánu. Soupeř pouze nebránil a snažil se po celý zápas útočit, což bylo dobré pro diváky, kterých se v hale sešlo velké množství. “

 

 

Děkujeme za podporu !

tým F T Z S L

 

ZPĚT