… „A“ mužstvo – 19. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016
… Pátek – 26.02. – 18:30 – SH Neratovice

 

Do utkání, ve kterém jsme mohli (a nakonec jsme tak učinili) rozhodnout o naší budoucnosti jsme vstoupili aktivně a zásluhou navrátilce Vodičky šli hned v první minutě do vedení – 0:1

Na naše otevření skóre soupeř zareagoval chytrou střelou Hyky, který Vogta obhodil a vyrovnal – 1:1

Poté udeřil 3x za sebou Zlej se(n). Vedení strhl na naši stranu po krásné individuální akci Žoček – 1:2

Třetí zásah patřil Němcovi J., který využil pasu Bohaty – 1:3. Této akci předcházela téměř dokonalá kombinace v podání Žoček – Benek – Němec J. Ti vyjeli ze své poloviny na jeden dotek, vykoupali na čáře 2x brankáře, ale z posledního doteku Ňémi skončil míč pouze na tyči.

Čtvrtou branku si připsal opět skvěle hrající Žoček, jenž chytře přehodil domácího Hnízdila – 1:4

Mělničtí se tak rozhodli pro hru power-play, kterou měli velice dobře secvičenou a to především díky posílám z „A“ týmu. V této situaci jsme stačili bohužel do půle ještě 2x inkasovat a to ze sálovky Gabča a Dzminka – 3:4

Druhá půle se táhle v obdobném duchu. Futsal byl vyrovnaný a rozhodovali maličkosti.

Olympik sehrál účinný blok na hranici vápna při hře power-play a skóre v úvodu druhé půle vyrovnal – 4:4

Vedení na naši stranu strhl svým druhým gólem v zápasu Pepa Němec – 4:5

Olympická rezerva nám svým power-play nedala pokoj a i na další pokus dokázala Gabčem vyrovnat – 5:5

V posledních 6ti minutách utkání Sen nemohl čekat na svou smrt a i přes početní převahu v poli začal hráče napadat. To se mu velice osvědčilo. Mělničtí míče v kombinaci ztráceli a do konce utkání 3x inkasovali.

Trefil se nejprve Žoček, který tak dokonal svůj hattrick, dále také Bohata a tečku za utkáním udělal aktivní Benek.

 

“ Nyní jsme šli do zápasu s Mělníkem s tím, že víme co od něj očekávat. S doplněním ze svého „A“ mužstva jsme počítali a na jednu stranu byli rádi za konfrontaci s druholigovými hráči. V dresu Olympiku se objevil i známý ostrostřelec Josef Gabčo, který nám dělal vždy problémy. Začátek byl z naší strany dobrý a zaslouženě jsme vedli poměrem 1:4. Na hru bez branaře jsme až do závěru zápasu nenašli lék a bohužel 4x inkasovali. Když jsme i při početní převaze začali soupeře napadat, dělalo mu to problém a míče ztrácel. Proto jsme duel i rozhodli.

Každopádně šlo o vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro nás. 3 body jsou pro nás velice ceněné, jelikož jsme si již 3 kola před koncem zajistili postup do druhé nejvyšší soutěže a můžeme si ve zbytku zápasů kdecos vyzkoušet.

Plusem jsou neustále rostoucí výkony Jakuba Žočka, který opustil od své mnohdy zdlouhavé rozehrávky a v posledních zápasech podává velký nadstandard. Dále asistence Aleše Benka, který naservíroval spoluhráčům míč 3x do prázdné branky. V neposlední řadě také návrat nemocného Vodičky, který dnes otevřel skóre a odehrál dobré utkání.

Mínusem jsou bohužel neproměněné 100% šance Jakuba Děkana, který se po trefě na Hraslu opět „přikryl dekou“.  

Na konci sezony se musíme stále soustředit na naše „B“ mužstvo, se kterým bychom rádi udělali v OP hattrick a také na pohár FAČR, kde jsme momentálně finálovými účastníky.

Bude to ještě hodně zajímavé a je jen na nás, kolik trofejí nad hlavu při rozlučce pozvedneme.“

 

Sestava:
Vogt – Vodička, Bína P., Bohata, Žoček – Děkan, Benek, Němec J., Polívka, Suk

Branky a asistence:
Žoček 3+2, Němec J. 2+0, Bohata 1+1, Benek 1+3, Vodička 0+1, Polívka 0+1, Suk 0+1,

 

*** Mezi 3 hráče zápasu byli z našeho týmu delegátem zvoleni Jakub Žoček a Aleš Benek !!!

*** V sestavě kola se z našeho týmu tentokrát neobjevil nikdo !!!

 

Ve 20. kole a předposledním domácím utkání přivítáme na své palubovce současně bramborový tým soutěže – SKP Kolín.

Soupeř momentálně nasbíral 34b. (11-1-7-) a má pasivní skóre 115:124.

První vzájemný duel mezi těmito dvěma celky skončil výhrou Snu – 5:12

Více o události naleznete na naší FB funpage !

 

Budeme se na Vás těšit !

Díky za podporu !
tým FTZSL

 

ZPĚT