… „A“ mužstvo – 8. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016

… Neděle – 29.11. – 19:30 – SH Harcov

Náš tým si udržel standard ve formě tragického prvního poločasu.
Skóre otevřel sice nástřelem na branku Žoček – 1:0. Poté na 1:1 vyrovnal Olympik po nezodpovědné zpátečce Beneše – 1:1
O pár minut později se nám podařilo odskočil o dvě branky. Na 2:1 Benešem a vzápětí z odraženého míče bombou za tyč Mečířem J. – 3:1
To bylo z naší strany vše. Poté převzal otěže do svých rukou Mělník a to jen díky naší naivní hře, kdy jsme čekali, s čím soupeř přijde.
Z 3:1 jsme do poločasu dokázali vykouzlit výsledek 3:6.
Mělník byl daleko více v pohybu a na rozdíl od nás přecházel z důsledné obrany do nebezpečných protiútoků.
Z toho vyplynulo celkem 5 soupeřových branek a strašidelný poločasový výsledek.

Do druhé půle jsme chtěli na mělnické vlítnout, ale bohužel jsme opět inkasovali – 7:3
Své předešlé zaváhání Žoček napravil a obratem odpověděl ranou pod břevno – 7:4
V následných 15ti minutách jsme se dali do vysoké presingu, který nesl ovoce. Soupeř nebyl schopen konstruktivně rozehrát a zbytečně naše hráče fauloval.
Na 7:5 snižoval po pasu Bíny technickou střelou kolem golmana Štajner.
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a Hrdý opět zajistil Mělníku náskok tří branek – 8:5
Po tomto gólu se Sen semkl a vyprodukoval slepené branky Bíny z pádu, Benka z volného přímého kopu a opět Bíny z dlouhé penalty za 6tý faul. Mělnická rezerva vedla díky Vogtově faulu v pokutovém vápně, kdy opět Hrdý nekompromisně krátkou penaltu proměnil. Na světelné tabuli svítil výsledek 8:9 a to i přes přečkání dvouminutového oslabení, do kterého nás svou nedisciplinovaností dostal za svůj druhý faul Žoček.
Na 9:9 mohl snížit Benek za už osmí faul mělnických hráčů, ale to se nestalo. Z následného brejku jsme naopak inkasovali a pustili se do hry bez branaře. V té se nám příliš nedařilo. Tým ještě 3x inkasoval do prázdné branky a musel ze hřiště odejít tentokrát s prázdným bodovým ziskem.
Snad jediné potěšující z konce zápasu bylo několikanásobné prohození soupeřových houslí Jirkou Štajnerem, který všem v hale dokázal, že to v noze stále má.

„Mělník k nám přijel s velice posílenou rezervou, kdy se v sestavě objevilo 5 stabilních, druholigových hráčů.
Zpočátku jsme vyčkávali jakou taktiku soupeř zvolí. I přes nepříliš agresivní hru se nám podařilo odskočit na 3:1. Bohužel jsme potom přestali absolutně běhat, napadat soupeře, který se dostával pozvolna do hry.
Do půle jsme inkasovali v některých případech naprosto zbytečně po individuálních chybách nebo jsme se nestačili po narážečce s hráčem chytit. Bonus do šatny byl sehraný signál z volného přímého kopu, který zaplul za Dominovy záda.
Ve druhé dvacetiminutovce jsme chtěli soupeře dostat pod tlak, což se nám podařilo. Mělník dělal chyby, fauloval, čehož jsme využili a snížili na 8:9.
Za tohoto stavu se naneštěstí pro nás nepodařilo Benymu A. proměnit penaltu za 6tý faul.
Z následného protiútoku jsme inkasovali a šli do power-play.
V té se se nám příliš nedařilo, čehož jsou důkazem 3 inkasované góly do prázdné branky.
Podpásovku jsme dostali i z vlastních řad od Žokyho, který nesmyslně podruhé fauloval a byl vyloučen. I přes zvládnuté oslabení jeho síly v závěru hry chyběly.
Mělníku každopádně gratulujeme k výhře. Pakliže náš tým v budoucnu chce hrát vyšší soutěž, měl by si i s takto kvalitním soupeřem poradit. Naše hochy musíme pochválit pouze za druhou půli, kdy byl na všech vidět chtíč, že chtějí duel obrátit ve svůj prospěch.
Nyní se musíme koncentrovat na sobotní utkání v Kolíně. SKP má stejný počet bodů jako my. K tomu všemu se čelo tabulky ještě více zamotalo, jelikož remizovali i Wizárdi a Hrasl prohrál derby s Čechií. Závěr roku bude tak ještě hodně zajímavý.“

Sestava:
Vogt – Suk, Bína P., Vodička, Žoček – Benek, Beneš, Štajner, Mečíř J., Děkan

Branky a asistence:
Bína P. 2+1, Žoček 2+0, Benek 1+1, Štajner 1+1, Beneš 1+0, Mečíř J. 1+0

*** Mezi 3 hráče zápasu byl z našeho týmu delegátem zvolen Jiří Štajner.

*** V sestavě kola se z našeho týmu neobjevil tentokrát nikdo.

Další utkání odehrajeme již v avizovanou sobotu (05.12.), kdy odcestujeme na půdu SKP Kolín.
Ten je momentálně na 3. místě tabulky se stejným bodovým ziskem, jako máme my (18b.) při pasivním skóre 44:46.
V místní sportovní hale bude utkání zahájeno v 19:15.

O výsledku Vás budeme samozřejmě informovat.