… „A“ mužstvo – 4. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016

… Neděle – 01.11. – 19:30 – SH Harcov

Úvod utkání byl dle předpokladů opatrný, kdy se oba soupeři navzájem oťukávali. Přeci jen se jednalo o souboj aktuálně prvního se třetím.
Aktivnější byl domácí celek, který si vypracoval daleko více příležitostí, které nedokázal bohužel gólově zužitkovat.
Ve většině případech čaroval baníkovský Brič. Pár situací se zastavilo téměř na brankové čáře a ani ve skluzu se Benešovi či Štajnerovi míč do branky dostat nepovedlo.
Soupeř hrozil ojediněle z brejků, které s přehledem pochytal Vogt.
Hra se tak v první půli zchylovala k bezbrankovému stavu. V 16té minutě nepochopitelně, bez jakéhokoliv ataku ztratil soupeř na vlastní polovině míč, čehož využil Žoček a stejně jako ve Slaném otevřel brankový účet – 1:0
První poločas tak mnoho nenabídl a skončil 1:0 pro domácí FTZSL.
Ve druhé dvacetiminutovce se toho dělo už daleko víc. Po několika sekundách navýšil skóre na 2:0 skvělým manévrem Němec J..
Po sedmi minutách se podařilo i soupeři překonat skvělého Vogta – 1:2
Baníkovské naděje utnul tradiční střelec Beneš, který sólíčkem prošel přes 3 beky a šikovně prostrčil míč mezi Bričovi nohy – 1:3
Touto brankou Beneš odstartoval filharmonii v podání Snu, kdy jsme soupeře posadili na kolotoč a sázeli mu jednu branku za druhou. Navíc některé po krásných akcích na jeden dotek.
Čtvrtý zásah patřil opět Benešovi, který skóroval po pasu Němce.
Na 5:1 se konečně zadařilo i Šislerovi, který do té doby spálil mnoho příležitostí a za svůj výkon si trefu určitě zasloužil.
Kanárka dovršil lehce Bína po pasu Benka do prázdné brány – 6:1
Sedmá branka patřila hráči se sedmičkou na zádech. Tím není nikdo jiný, než Jirka Štajner, který zužitkoval příhry Žočka – 7:1
Náš nápor přetrvával, čehož využil Němec a nástřel Bíny zasunul za golmanovi záda – 8:1
36 minuta patřila i hostům, kdy se nedohodl při předání hráče Bína s Benešem a hráči Novému ml. tak práci usnadnili – 8:2
Poté vymetl pavouky v hostující branky Benek, který se trefil přímo do pravého rohu konstrukce – 9:1
Poslední dvě trefy si schoval do své zásoby Šisler J., který tím dovršil svůj hattrick – 11:2„Utkání hodnotíme dle výsledku samozřejmě kladně, jelikož se nestává každý den, aby jste nasázeli prvnímu týmu tabulky necelý tucet branek. Pro soupeře je to určitě krutý výsledek, ale soudně musí uznat, že jsme ho ve druhé půli přejeli po všech stránkách a zaslouženě zvítězili. Přišlo nám, že Chomutov naskočil se zbytečným respektem a téměř ničím nás nedokázal překvapit.
Pochválit na naší straně musíme naprosto všechny členy a to za komplexní obrannou fázi, které se musíme držeti i nadále. Co se odehrálo dopředu je jen navíc. Diváky musel zápas bavit. K vidění bylo mnoho akcí na jeden dotyk zakončené krásnými góly.
Z parádních výkonů vyčníval Vogt, který se na 40 minut proměnil v neprůstřelnou zeď a také Šisler J. v obraně.
Soupeři taktéž děkujeme za super sportovní událost.
Velké poděkování patří diváckému osazenstvu, které se na Harcově sešlo v hojném počtu a podporovalo nás po celou dobu. O dalším duelu na Harcovských kolejích Vás budeme včas informovat.“

Sestava:
Vogt – Bína P., Žoček, Vodička, Šisler J. – Štajner, Benek, Beneš, Děkan, Němec J.

Branky a asistence:
Šisler J. 3+0, Němec J. 2+2, Beneš 2+0, Bína P. 1+4, Benek 1+3, Žoček 1+1, Štajner 1+0

*** Mezi 3 hráče zápasu byli z našeho týmu delegátem zvoleni Benek Aleš a Beneš Jakub.

*** V sestavě kola se již potřetí objevil kapitán Bína P.

Další utkání odehrajeme na půdě Legie Příbram, kam odcestujeme již tento pátek (06.11.).
Příbramským patří aktuálně 9. příčka při skére 20:23 s bodovým ziskem 4b.
Zápas bude zahájen ve SH Příbram od 20:15