… „A“ mužstvo – 5. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016

… Pátek – 06.11. – 20:15 – MSH Příbram

V zahajovací pětiminutovce jsme se spíše seznamovali s místní halou a hledali vhodná postavení.
I přes tento náš nedostatek se soupeř k vážnějším možnostem nedostával a my se naopak začali dostávat do tempa.
Skóre otevřel již tradičně Žoček a to bombou na zadní tyč – 0:1
Stejnému hráči patřil i druhý zásah, který měl obdobné parametry, jako ten úvodní – 0:2
Na 0:3 zvyšoval sváteční střelec Vodička po přesném pasu Děkana.
Čtvrtá branka padla ze sálovky Beneše – 0:4
Bůra dovršil Benek po asistenci Beneše a hosté se byli bezradní.
Prvního zásahu se příbramští dočkali až ve 14té minutě – 1:5
Půltucet obstaral Bína P., který využil přečíslení a akci BBB (Beneš, Benek, Bína) sám zakončil – 1:6
Poté snížila Legie po našem nedostoupení v obranné činnosti – 2:6
Poslední slovo jsme měli přeci jen my, kdy akci jak přes kopírák opět dovršil kapitán Bína – 2:7

Poločas skončil rozdílem 2:7. Příbramští stále cítili šanci s výsledkem něco udělat.

Druhá půle byla z naší strany koncertem. Legii jsme sázeli jednu branku za druhou po krásných akcích.
Ojedinělé záblesky příbramských likvidoval skvělý Juriga, který byl krátký pouze na 10ti metrový kop za 6tý faul.

“ V zápase jsme se zpočátku hledali a seznamovali opět s hřištěm s minimálními rozměry.
Po této horší pasáži míč minimálně opouštěl naše sálovky. Legie kousala pouze v první půli, kde nebyl rozdíl ve skóre až tak vysoký.
V té druhé soupeř absolutně fyzicky odešel a proto tak vysoký konečný výsledek – zasloužený.
Týmy to zde nebudou mít určitě jednoduché, jelikož na place opět smrdí brankou každý aut či roh, čehož domácí samozřejmě neustále využívají.
Individuálně z hostů vyčníval snad jen kapitán, který do hry vnesl nějaký ten moment překvapení.
Na naší straně musíme pochválit naprosto všechny aktéry za zodpovědný výkon. Tým utkání odjezdil od první do poslední minutu, což přineslo i ovoce v podobě 16ti vstřelených branek.
Premiéru v divizi měla trojice hráčů Juriga, Poživil B. a Mečíř J., kteří do jednoho odevzdali parádní výkony a na skóre se výrazně podepsali.“

Sestava:
Juriga – Bína P., Poživil B., Žoček, Vodička – Benek, Beneš, Děkan, Mečíř J., Suk

Branky a asistence:
Benek 4+2, Žoček 3+3, Beneš 3+2, Vodička 2+1, Bína P. 2+1, Děkan 1+2, Mečíř J. 1+0, Poživil B. 0+2

*** Mezi 3 hráče zápasu byli z našeho týmu delegátem zvoleni Aleš Benek a Jakub Žoček.

*** V sestavě kola se z našeho týmu jako jediný octl Aleš Benek.

Další utkání odehrajeme na domácí půdě v neděli 15.11. s týmem Hrasl Slaný, který poznal stejně jako my, pouze jedinkrát hořkost porážky.
Vše na Harcově tradičně od 19:30.

Hraslu patří aktuálně 3. místo v tabulce s celkovým počtem 12ti bodů při skóre 36:13, tudíž se dá mluvit opět o šlágru kola Divize „A“.
Tím bychom na Harcovské koleje chtěli pozvat i diváký, které určitě čeká stejně kvalitní utkání, jako s Baníkem Chomutov před 14ti dny.