… „A“ mužstvo – 7. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016

… Pátek – 20.11. – 19:10 – SH Bios Slaný

Prvních 20 minut patřilo k jedněm z nejhorších za našeho účinkování v Divizi. Nemohoucnost soupeře a skvělé zákroky handicapovaného Vogta nám dávaly naději do dalších minut.
Po přečkání tragické desetiminutovky nám pomohl time-out. Z první akce Žoček uvolnil Benka a my se konečně chytli. Pro soupeře to byla lekce z produktivity, jelikož téměř vše co jsme si vypracovali, také proměnili.
V první půli se na naší straně prosadili 2x Benek, Žoček, Vodička a také Beneš.
My inkasovali pouze 2x a proto skončil poločas nezaslouženě pro soupeře 2:5.

Ve druhém poločase se naše hra rapidně zlepšila. Beci dokázali přenést míčt přes napadající Třebušáky a aktivně podporovali útok. Všichni si hru zjednodušili a navzájem se přestali dostávat na vlastní polovině pod tlak.
Tím se především zvedla naše druhá lajna, která nic extra do té doby nepředváděla.
Po vstřelení pár branek a odskočení s námi soupeř přestal běhat a inkasoval celkem 12x.
Při chuti byla lajna Benek-Beneš-Žoček-Vodička, která skvěle kombinovala a střílela krásné branky po pohledných akcích.

„Prvních deset minut jsme byli ještě v autech a opravdu můžeme poděkovat Dominovi, který nespočet střel pochytal a i Třebusickým útočníkům, kteří nebyli schopni trefit prázdnou bránu. Úsměvné je, že ten šílenec v brance chytal většinou vše jednou rukou, jelikož na té druhé měl stržený nehet :))
Po oddychovém čase, kdy jsme si na lavičce řekli pár slov se naše hra zlepšila a do šaten jsme šli jako vítězové.
Ve druhé půli už jsme to byli zase my a dle nás zaslouženě vezeme pod Ještěd 3 body.
V tomto zápase se dařilo dvojici Beneš-Benek, která si kupodivu vyhověla ve VŠECH situacích a měla největší podíl na vstřelených brankách. Jim sekundovali beci Vodička se Žočkem, kteří si připsali mnoho asistencí.
Velké pozitivum je i výsledek zápasu, který byl na programu hned po nás. Skvěle hrající Hrasl přehrál Wizards, čímž nám pomohl se vyškrábnout na průběžné první místo soutěže.“

Sestava:
Vogt – Bína P., Poživil B., Suk, Žoček, Vodička – Beneš, Děkan, Štajner, Benek, Mečíř J.

Branky a asistence:
Benek 6+1, Žoček 1+3, Beneš 1+2, Vodička 1+1, Děkan 1+1, Bína P. 1+0, Štajner 0+1, Vogt 0+1 a 1 branka vlastní

*** Mezi 3 hráče zápasu byli z našeho týmu delegátem zvoleni Aleš Benek a Jakub Žoček.

*** V sestavě kola se z našeho týmu jako jediný premiérově objevil Aleš Benek.

Již tuto neděli 29.11. hostíme na naší palubovce rezervu Olympiku Mělník.
Vše se odehraje ve SH Harcov tradičně od 19:30.