… „A“ mužstvo – 6. kolo Divize „A“ – Sezona 2015/2016
… Neděle – 15.11. – 19:30 – SH Harcov

Před úvodním hvizdem byla v hale dodržena minuta ticha, kterou jsme všichni vyjádřili úctu k zesnulým z teroristického útoku v Paříži.

Nyní k utkání:
Naši první odehranou 20ti minutovku řadíme k těm velice vydařeným.
Celý tým do puntíku plnil veškeré defenzivní úkoly a velice efektivně vyrážel i dopředu.
Skóre otevřel už ve 3. minutě levačkou Bína – 1:0
Na 2:0 zvyšoval přehozením brankáře Němec po samostatném uniku.
Třetí branku si připsal Mečíř J., kterému naservíroval míč jako na zlatém podnose Štajner – 3:0
Čtvrtý zásah patřil Benkovi, který využil rychle rozehraného rohu Šislera a patičkou překvapil přihlížejícího Frolíka – 4:0
Bůro evidoval opět Měčíř J., který po rozehrávce z autu propálil vše, co mu stálo v cestě – 5:0
Kanára v prvním poločase dovršil Šisler J. po pasu Beneše – 6:0

Do druhé půle jsme nastoupili pod dojmem, že se nemůže nic stát, což bylo velkou chybou.
Hrasl zřejmě pochopil, že se zataženou obranou nic moc nezmůže a snažil se hrát.
To mu přineslo dvě branky a skóre bylo náhle – 6:2
Naši hráči opustili od poctivé hry dozadu, za což byli trestání. Nicméně vždy na inkasovaný gól dokázali obratem odpovědět.
Na tyto dva zásahy do naší sítě reagoval Bína, který ušmudlaným gólem opět navyšoval skóre – 7:2
Poté to byl Benek, který zužitkoval souhry s Němcem a nastřelený míč z přímého volného kopu opět patou uklidil za Frolíkovi záda – 8:2
Do hry se dostal na chvíli zase soupeř, který se 2x za sebou prosadil – 8:4
Následně slavil gól Šisler J., který poděkoval za krásný pas svému kolegovi z Neugersdorfu Němcovi – 9:4
Pátý banán jsme lovili ze své sítě i my, kdy se prosadil hostující Peška – 9:5
Němce napodobil Žoček, který elegantním pasem uvolnil Mečíře J. Ten už moc práce neměl – 10:5
Poslední zásah soupeře patřil Procházkovi – 10:6
Třešničkou na dortu byla branka z říše snů ze sálovky Pepy Němce. Ten se nejrychleji zorientoval před Vogtem a vyražený míč z voleje napálil bez spadnutí na zem do branky soupeře, který se v posledních minutách snažil skóre dotáhnout v 5ti hráčích v poli – 11:6

“ V prvním poločase jsme všichni své defenzivní i ofenzivní povinnosti plnili, proto neměl Domino v brance nic moc na starosti. Efektivně jsme využívali i našich šancí, které jsme povětšinou slavili gólem.
V té druhé jsme podcenili začátek, kdy jsme 2x inkasovali a spíše spoléhali na brankový odstup. Naštěstí se nám vždy podařilo na situaci reagovat brankou.
Vítězství je to zasloužené a pochvalu si zaslouží celý tým. Hrasl nás překvapil snad jen jedním hloupým hráčem, který se snažil se zápasem něco udělat formou surové hry, nikoli svými dovednostmi.
Ve druhé půli mohl svůj gólový účet ještě navýšit Mečíř J., který své nájezdy neproměnil, nicméně se stal zaslouženě hráčem zápasu i kola.
Duelu se nezúčastnil stabilní člen Vodička, který léčí rýmičku a trestaný Děkan, který se vykašlal na své spoluhráče v „B“ mužstvu a bez udání důvodu k utkání vůbec nedorazil. Svou iniciativou ze tak zhostil role moderátora utkání, což mu velice šlo a bude ještě na dalším zvážení, zda-li v tom nebude pokračovat i nadále.“

Sestava:
Vogt – Bína P., Němec J., Žoček, Šisler J. – Štajner, Mečíř J., Benek, Beneš

Branky a asistence:
Mečíř J. 3+1, Němec J. 2+2, Šisler J. 2+1, Benek 2+0, Bína P. 2+0, Žoček 0+2, Štajner 0+2, Beneš 0+1

*** Mezi 3 hráče zápasu byli z našeho týmu delegátem zvoleni Jakub Beneš a Jan Mečíř.

*** V sestavě kola se z našeho týmu jako jediný octl Jan Mečíř.

Již tento pátek 20.11. odcestujeme do malé haly ve Slaném, kde odehrajeme zápas proti PK Třebusicím.
Soupeř je momentálně na 5. místě tabulky s 12ti body při skóre 38:27.
Zápas bude zahájen v neobvyklý čas a to 19:10.