„A“ tým – Všechno nebo nic ! V Ostravě vabank nevyšel ! SEN padl opět nejtěsnějším možným rozdílem !!!

… „A“ tým – 20.kolo VFL – Sezona 2018/2019 … Pátek – 15.03. – 20:00 – SH VŠB-TU Ostrava   I druhý ze závěrečné trojice venkovních výjezdů SNU výsledkově nevyšel. Úvod zápasu našim hráčům příliš nesedl, kdy jsme soupeře pouštěli lacino do mnoha příležitostí, které...

„A“ tým – SEN nedokázal navázat v Mělníku na dobrou první půli a na půdě Olympiku padl těsně 5:6 ! Hattrick zaznamenal JOSEF NĚMEC !!!

… „A“ tým – 19.kolo VFL – Sezona 2018/2019 … Pátek – 08.03. – 20:00 – SH Mělník, Gymnázium   První z trojice závěrečných venkovních utkání odehrál SEN na půdě Olympiku Mělník, který má již téměř jistou účast v play-off. SEN vstoupil do utkání na výbornou, kdy po...

„Pohár FAČR“ – NĚMEC řádil v semifinále krajského poháru, kdy nastřílel REASU Česká Lípa tuplovaný hattrick !!!

… „Pohár FAČR“ – Semifinále LK – Sezona 2019/2020 … Neděle – 03.03. – 19:30 – MSH Česká Lípa   SEN odcestoval do České Lípy na semifinále poháru FAČR v kombinované sestavě, kde vysoko přehrál místní REAS poměrem 12:5. Ten v prvním kole nečekaně vyřadil druholigový...

„A“ tým – SEN padl s Plzní jasným rozdílem ! Teď ho čeká boj o play-off na třech venkovních palubovkách !!!

… „A“ tým – 18.kolo VFL – Sezona 2018/2019 … Pátek – 01.03. – 20:30 – SH Dukly Liberec   V rámci osmnáctého kola nejvyšší futsalové soutěže se představil SEN "naposledy" doma a to proti favorizované Plzni plné českých reprezentantů v čele s kapitánem národního týmu...

„Rozhovor“ – Ligovou premiéru má za sebou nadějný brankář JAKUB DLASK, který se v Chrudimi blýskl několika výbornými zákroky !!!

Web vyzpovídal našeho nadějného juniorského branaře Kubu Dlaska, který si připsal na své konto první ligový start. Jaké byly jeho pocity bezprostředně po zápase, který jsme prohráli vysoko 0:13 ? Více v rozhovoru s ním:   1) Kubo zažil jsi v pátek premiéru v nejvyšší...
TOMÁŠ NEUMANN v Liberci

🎥⚽‼️ ZDE pár slíbených záběrů z tréninku, který vedl reprezentační trenér 🇨🇿 TOMÁŠ NEUMANN ⤵️ ⤵️⤵️

Zveřejnil(a) FTZS Liberec, futsal club dne Středa 7. března 2018
Vítězný pokřik FTZSL !

... Vítězný pokřik po výhře nad Baníkem Chomutov v podání Jakub Děkan 💪🔴⚫️👉 Když já řeknu Zlej, ty řekni Sen - Zlej - Sen - Zlej - Sen !👉 Když já řeknu Maškovka, ty řekni pizza 😂🍕😂Michal Rozmajzl Karel Knejzlík Jakub Žoček Ondra Vlach Dominik Vogt Jan Mečíř Honza Lukeš Pavel Bína Josef Němec Petr Novotný Pavel Bernát Jakub Vaniš Robert Mezeitým FTZSL

Zveřejnil(a) FTZS Liberec, futsal club dne Středa 2. listopadu 2016
Havax

A TÝM

Poslední zápas
15.03./20:00/SH VŠB TU Ostrava

VŠB-TU Ostrava

4

VS

3

FTZS Liberec

Příští zápas
22.03./20:00/SH Vodova-Brno

Helas Brno

 –

VS

 –

FTZS Liberec

U-19

Poslední zápas
03.02.2019, SH TU Liberec-Harcov

FTZS Liberec

8

VS

3

Olympik Mělník
FTZS Liberec

2

VS

2

Interobal Plzeň

U-17

Poslední zápas
03.02.2019, SH TU Liberec-Harcov

FTZS Liberec

10

VS

3

Olympik Mělník
FTZS Liberec

6

VS

1

Interobal Plzeň

A TÝM


TABULKA VARTA

FUTSAL LIGY

2018/2019

 

1. Era-Pack Chrudim
19
50b.
2. Svarog Teplice
18
48b.
3. AC Sparta Praha
18
45b.
4. SK Slavia Praha
19
39b.
5. SK Olympik Mělník
18
26b.
6. SK Interobal Plzeň
18
25b.
7. Démoni Č. Lípa
18
16b.
8. Helas Brno
18
14b.
9. Bazooka CF U. Hradiště
18
14b.
10. FTZS Liberec
19
13b.
11. VŠB Ostrava
19
6b.

* aktualizováno k 17.03.2019

U-19

 1. juniorská liga

2018/2019
1. Helas Brno 14 38b
2. EP Chrudim 14 30b
3. Interobal Plzeň 14 30b
4. SK Slavia Praha 14 29b
5. Vysoké Mýto 14 25b
6. FTZS Liberec 14 24b
7. Baník Chomutov 14 23b
8. AC Sparta Praha 14 23b
9. Tango Hodonín 14 22b
10. Olympik Mělník 14 17b
11. AC Jeseník 14 14b
12. ASM D. Loučky 14 12b
13. Rapid Ústí n. Labem 14 9b
14. Démoni Č. Lípa 14 3b
15. Svarog Teplice 14 3b

* aktualizováno k 05.02.2019

 U-17

 1. juniorská liga

2018/2019
1. SK Slavia Praha
14 39b
2. EP Chrudim
14
35b
3.
Tango Hodonín
14 32b
4.
Helas Brno
14 30b
5.
Baník Chomutov
14 27b
6.
FTZS Liberec
14 26b
7. Olympik Mělník
14 22b
8. Interobal Plzeň
14 18b
9. Vysoké Mýto
14 16b
10. AC Sparta Praha
14 14b
11. AC Jeseník
14 13b
12. Rapid Ústí n. L.
14 10b
13. Svarog Teplice
14 9b
14. ASM D. Loučky
14 9b
15. Démoni Č. Lípa
14 6b

* aktualizováno k 05.02.2019

CELOROČNÍ NÁBOR ROČNÍKŮ 1999 – 2003