Léto

Zelen Cup 2013

… Zelen Cup 2013 …

Termín: 21. – 23.06.2013

Místo konání: areál PFC Český Dub

Umístění: 17. – 32. místo / 64. mužstev

Další info: pod názvem FC Šotci „A“

 

10858349_779275602143429_8537004296620519938_n

Sestava: Vogt – Bohata, Vodička, Žoček, Bína P., Poživil B. – Beneš, Urban, Děkan, Muller

Qanto Cup 2013

… Qanto Cup 2013 …

Termín: 29. – 30.06.2013

Místo konání: Svitavy

Umístění: 12. – 13. místo / 175. mužstev

Další info: pod názvem TTNF Liberec „A“

 

1503488_783392201731769_8561809120495978066_n

Sestava: Urban – Bína P., Vodička, Děkan – Beneš, Bouška, Cerman

Turnaj Mistrů 2014

… Turnaj Mistrů futsalových soutěží 2014 …

Termín: 28.06.2014

Místo konání: Česká Lípa

Umístění: 2. místo / 18. mužstev

Další info: Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Aleš Benek

 

10429465_653999568004367_1774064543569111098_n

Sestava: Juriga (Urban) – Žoček, Bohata, Horáček P. – Beneš, Urban, Benek, Rozmajzl

Strážská Nisa Cup 2014

… Strážská Nisa Cup 2014 …

Termín: 19.07.2014

Místo konání: Stráž nad Nisou

Umístění: 1. místo / 6. mužstev

Další info: pod názvem FC Šotci 2011.

Rok před tím a to 05.07.2013 se tým zúčastnil stejného turnaje, který taktéž vyhrál (1. místo / 8. mužstev). Tehdy se stal nejlepším střelcem turnaje Roman Šotola a nejlepším hráčem Jiří Šisler.

 

10553590_664453080292349_7004262134833004610_n

Sestava: Soukup – Bína P., Rašín, Didi, Žoček – Dolejš, Kmoníček, Šotola

Just Craic - Street fotbal - 2014

… Just Craic „Street fotbal“ 2014 …

Termín: 16.08.2014

Místo konání: Golf Bar Liberec

Umístění: 1. místo / 11. mužstev

Další info: pod názvem Liberec ještě žije !

 

10458316_678788908858766_8976667903406750522_n

Sestava na ranní zákl. skupinu: Horáček P., Bína P., Žoček, Šotola, Pěnička, Benek

Sestava na finálové boje: Šotola, Kraus, Vogt, Šisler M., Toman

Turnaj Mistrů 2015

… Turanj Mistrů futsalových soutěží 2015 …

Termín: 27.06.2015

Místo konání: Česká Lípa

Umístění: 1. místo / 24. mužstev

Další info: Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Pavel Bína

 

11694141_855312804539708_6141907789911397567_n

Sestava: Soukup – Bína P., Horáček P., Bohata, Vodička – Žoček, Bernát, Beneš

Turnaj Mistrů 2016

… Turanj Mistrů futsalových soutěží 2016 …

Termín: 25.06.2016

Místo konání: Česká Lípa

Umístění: „A“ mužstvo – 3. místo / 10. mužstev

Umístění: „Junioři“ – 5.-8. místo / 10. mužstev

Další info: Nejlepším golmanem turnaje byl vyhlášen Dominik Vogt

 

13537643_1077411828996470_656826127772358814_n

Sestava: Vogt – Žoček, Bína P., Vodička, Soběslav – Beneš, Bernát, Polívka, Knejzlík (+ Bína M., Žižka)

 

13512180_1214953248548945_4854489873376123005_n

Sestava: Dlask – Kratochvíl, Daňěk, Bína M., Krpata – Plechatý, Konopásek, Šíma, Žižka

Accent Cup 2017

… 1. ročník ACCENT CUPu 2017 …

Termín: 01.07.2017

Místo konání: sport. areál FK Krásná Studánka

Umístění: „A“ mužstvo – 1. místo / 12. mužstev

Umístění: „Junioři“ – 5.-8. místo / 12. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

19601277_1535626386508343_1279361154618154955_n

Sestava: Vogt – Bína P., Rašín, Bohata – Štajner, Toman, Bernát, Benek

19601274_1535610179843297_4119646675885654811_n

Sestava: Kaiser M. – Bína M., Žižka, Kratochvíl, Švejkovský – Mečíř M., Lochman, Díl

Sea Clean Cup 2018

… 2. ročník SEA CLEAN CUPu 2018 …

Termín: 30.06.2018

Místo konání: sport. areál TJ SOKOLU STRÁŽ N. NISOU

Umístění: „A“ mužstvo – 1. místo / 7. mužstev

Umístění: „Junioři“ – 3. místo / 7. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

36634894_2013979328673044_6887657607406813184_o

Sestava: Soukup R. – Šisler J., Bína P., Bohata – Krasnický, Benek, Rašín

 

36649407_2013979198673057_4953009139614744576_o

Sestava: Dlask – Samek, Devátý, Kratochvíl, Šíma, Kazda, Díl, Kaiser, Baláž,

Zima

ZoNe Cup 2011

… ZoNe Cup 2011 …

Termín: 11.12.2011

Místo konání: ZŠ Barvířská Liberec

Umístění: 1. místo / 8. mužstev

Další info: poprvé pod názvem Zlej se(n)

 

10363891_799305090140480_6847300288283589261_n

Sestava: Soukup – Bína P., Soběslav, Kmoníček – Benek, Beneš

Konrád Cup 2012

… Konrád Cup 2012 …

Termín: 27.12.2012

Místo konání: SH Dukla Liberec

Umístění: 2. místo / 10. mužstev

Další info: pod názvem FC Šotci 2011. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Vogt.

 

734749_4069447868749_1860293704_n

Sestava: Vogt, Kumprecht – Žoček, Bína P., Bohata, Soběslav, Dvořák, Slabý, Šisler M. – Kučera, Šisler Jan, Šisler Jiří, Šisler st., Šotola

Morgan Cup 2013

… Morgan Cup 2013 …

Termín: 02.03.2013

Místo konání: SH Kopidlno (u Jičína)

Umístění: 1. místo / 10. mužstev

Další info: Nejlepším střelcem byl vyhlášen Jakub Děkan

 

1505549_778795082191481_6287430247805423618_n

Sestava: Vogt – Bína P., Horáček P., Flek – Urban, Beneš, Děkan

Noční turnaj 2013

… Noční futsalový turnaj 2013 …

Termín: 05.11.2013

Místo konání: SH Harcov

Umístění: 5. místo / 10. mužstev

Další info: pořádají studenti TUL

 

1380642_542235392514119_1166449799_n

Sestava: Vogt – Žoček, Bína P., Kahl P., Vodička – Toman, Werner, Beneš, Děkan

OVB Cup 2013

… OVB Cup 2013 …

Termín: 21.12.2013

Místo konání: SH Česká Lípa, SH Zákupy

Umístění: 5. – 8. místo / 40. mužstev

Další info:

 

1507835_565180196886305_1595020641_n

Sestava: Juriga – Bína P., Flek, Bohata, Vodička – Toman, Beneš, Kučera

Ko-Za Cup 2013

… Ko-Za Cup 2013 …

Termín: 26.12.2013

Místo konání: SH Semily

Umístění: 3. místo / 17. mužstev

Další info: Sympaťákem turnaje byl vyhlášen Jakub Děkan

 

1488046_564841670253491_344863068_n

Sestava: Kolář – Bína P., Jeník, Toman, Bouška – Bernát, Benek, Děkan, Šindelář

Lasvit Cup 2013

… Lasvit Cup 2013 …

Termín: 27.12.2013

Místo konání: SH Dukla Liberec

Umístění: 3. místo / 10. mužstev

Další info: pod názvem FC Šotci – Krásná Studánka. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jiří Šisler.

 

1493253_566658733405118_2112626517_n

Sestava: Vogt – Bohata, Žoček, Killar, Toman, Šisler J. – Rašín, Beneš, Šotola, Kučera

PeZi Cup 2013

… PeZi Cup 2013 …

Termín: 28.12.2013

Místo konání: Tipsport aréna (hala míčových sportů)

Umístění: 2. místo / 18. mužstev

Další info: Nejužitečnějším hráčem z našeho týmu byl vyhlášen Bořek Poživil a nejlepším střelcem celého turnaje Jakub Beneš.

 

1513304_565191053551886_1863610078_n

Sestava: Juriga – Bohata, Vodička, Poživil B., Rašín – Kučera, Benek, Beneš, Rozmajzl

Stráž Cup 2014

… Stráž Cup 2014 …

Termín: 11.01.2014

Místo konání: SH Stráž pod Ralskem

Umístění: 3. místo / 18. mužstev

Další info: 

 

1505039_573613616042963_806495648_n

Sestava: Urban – Vodička, Glaser, Poživil B. – Bína P., Toman, Horáček P.

Noční turnaj 2014

… Noční futsalový turnaj 2014 …

Termín: 26.03.2014

Místo konání: SH Harcov

Umístění: 5. místo / 12. mužstev

Další info: pořádají studenti TUL

 

10171170_610205432383781_8955554089172528565_n

Sestava: Juriga – Bína P., Rašín, Vodička, Kahl P. – Děkan, Toman, Urban

Noční turnaj 2014

… Noční futsalový turnaj 2014 …

Termín: 11.11.2014

Místo konání: SH Harcov

Umístění: 1. místo / 12. mužstev

Další info: pořádají studenti TUL. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Vogt.

 

10407349_724007091003614_6238599476082915616_n

Sestava: Vogt – Vodička, Toman, Bína P., Žoček – Bernát, Klíma, Mečíř J.

Morgan Cup 2014

… Morgan Cup 2014 …

Termín: 22.11.2014

Místo konání: SH Jičín

Umístění: 1. místo / 10. mužstev

Další info: Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Petr Horáček

 

10704084_731558640248459_135701055862770917_n

Sestava: Vogt – Bína P., Vodička, Horáček P. – Bernát, Koželuh, Volek

Futsal Tour 2014

… Futsal Tour (OVB Cup) 2014 …

Termín: 20.12.2014

Místo konání: SH Česká Lípa, SH Zákupy

Umístění: vyřazení v ZS / 30. mužstev

Další info: 

 

1012976_763316393739350_6058325986244189944_n

Sestava: Vogt – Soběslav, Vodička, Bohata, Nesvadba – Bína P., Benek, Hurt D., Děkan

Chalupářský turnaj 2014

… Chalupářský turnaj 2014 …

Termín: 28.12.2014

Místo konání: SH Turnov

Umístění: 3. místo / 10. mužstev

Další info: organizováno Danielem Hurtem pod naším jménem

 

* bez fotografie

Sestava: Vogt – Nesvadba, Žoček, Bína P. – Bernát, Hurt D., Maňas

Lites Cup 2015 - 1. ročník

… Novoroční Lites Cup 2015 …

Termín: 03.01.2015 (1. ročník)

Místo konání: Homecredit aréna (hala míčových sportů, hřistě č. 1 a 2)

Umístění: 5. – 8. místo / 12. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

10906210_762196087184714_8725028333346371843_n

Sestava: Vogt – Soběslav, Vodička, Nesvadba, Toman – Klíma, Mečíř J., Beneš, Žoček, Rašín

Noční turnaj 2015

… Noční futsalový turnaj 2015 …

Termín: 14.04.2015

Místo konání: SH Harcov

Umístění: 1. místo / 12. mužstev

Další info: pořádají studenti TUL. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Aleš Benek.

 

11149396_817070755030580_2434368932842157384_n

Sestava: Soukup – Žoček, Bína P., Klíma – Benek, Bernát, Mečíř J.

Sehy Cup 2015

… Sehy Cup 2015 …

Termín: 12.12.2015

Místo konání: MSH Chrastava

Umístění: 3. místo / 8. mužstev

Další info: pod názvem Štajny Team. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jakub Beneš.

 

12366639_10205101566012985_1439229953_n

Sestava: Zoul A. – Bína P., Rozmajzl M., Rozmajzl P. – Beneš, Štajner, Suk

Futsal Tour 2015

… Futsal Tour (OVB Cup) 2015 …

Termín: 20.12.2015

Místo konání: SH Česká Lípa, SH Zákupy

Umístění: 2. místo / 20. mužstev

Další info: Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Žoček.

 

12347854_949094278494893_3455121796238400839_n

Sestava: Vogt – Bohata, Žoček, Němec J. – Benek, Bernát, Švejkovský, Knejzlík

Lites Cup 2016 - 2. ročník

… Novoroční Lites Cup 2016 …

Termín: 02.01.2016 (2. ročník)

Místo konání: Homecredit aréna (hala míčových sportů, hřistě č. 1 a 2)

Umístění: 2. místo / 12. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

Lites Cup 2016

Sestava: Juriga – Vodička, Horáček P., Bohata, Rašín – Štajner, Knejzlík, Děkan, Vlach O.

Lasvit Cup 2016

… Lasvit Cup 2016 …

Termín: 26.12.2016

Místo konání: SH Dukly Liberec

Umístění: 1. místo / 10. mužstev

Další info: Hráči Snu hráli pod názvem Slovanka Team (Bína P., Rozmajzl M., Suk, Vůch, Štajner)

 

15825791_1296888537048797_8140234621514852535_n

Sestava: Hauzr – Bína P., Kopic, Rozmajzl, Suk – Štajner, Petrlák, Vůch, Novotný V.

Lites Cup 2016 - 3. ročník

… 3. ročník LITES Cupu 2016 …

Termín: 28.12.2016 (3. ročník)

Místo konání: Homecredit aréna (hala míčových sportů, hřistě č. 1 a 2)

Umístění: 1. místo / 12. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

15825791_1296888537048797_8140234621514852535_n - kopie

Sestava: Soukup – Toman, Bína P., Rašín, Klíma – Knejzlík, Benek, Mečíř J., Němec J.

Lites Cup 2017 - 4. ročník

… 4. ročník LITES Cupu 2017 …

Termín: 27.12.2017 (4. ročník)

Místo konání: Homecredit aréna (hala míčových sportů, hřistě č. 1 a 2)

Umístění „A“ tým: 2. místo / 12. mužstev

Umístění „Junioři“: 5. – 8. místo / 12. mužstev

Další info: Námi pořádaný turnaj

 

26165481_1755247777879535_778630281910386115_n

Sestava: Soukup R. – Bína P., Soběslav, Toman – Horáček, Rašín, Hrdlička, Děkan

 

26166696_1755247624546217_1803976198403974948_n

Sestava: Plechatý – Bína M., Žižka, Daněk, Vébr – Bulíř, Dlask, Kaiser M. + Kazda

Lasvit Cup 2017

… Lasvit Cup 2017 …

Termín: 29.12.2017

Místo konání: SH Dukly Liberec

Umístění: 2. místo / 10. mužstev

Další info: Hráči Snu hráli pod názvem Slovanka Team (Bína P., Rozmajzl M., Beneš, Štajner, Soukup M., Šisler J., Žoček)

 

26113978_1757862247618088_3545163839654790836_n

Sestava: Hauzr – Bína P., Žoček, Šisler J., Soukup M. – Štajner, Rozmajzl M., Novotný V., Beneš