… „U19 + U17″ – 5. TURNAJ – Sezona 2018/2019

… Sobota – 12.01. – 09:00 – MSH Česká Lípa

Mladíky čekal v sobotní den další turnaj, v rámci kterého se utkali pouze s teplickým Svarogem. Litoměřice bohužel své juniory ze soutěží odhlásily stejně, jako prvoligový tým z VARTA FUTSAL LIGY. Body putovaly naštěstí pod Ještěd.

ZDE Vám přinášíme kompletní informace a statistiky:

U19

Sestava: Dlask – Svoboda, Dušek – Havel, Vébr (doplněno z U17 o Kaisera, Samka a Firmana)

FTZS Liberec x Svarog Teplice – 12:1 (4:0)

Branky: Havel 4, Vébr 2, Firman 2, Svoboda, Samek, Dušek, Dlask

U17

Sestava: Jursa – Firman, Samek, Muller – Foubík, Devátý, Kaiser, Plecahtý L.

FTZS Liberec x Svarog Teplice – 3:2 (1:0)

Branky: Samek, Kaiser, Devátý

Hodnocení Pavla Bíny (trenér U19):

“ Zápas s Teplicemi: Soupeř nekladl nikterak velký odpor a bylo otázkou času, kdy se začneme střelecky prosazoval. První půle nebyla brankově až tak výrazná, ale soupeř postupně fyzicky odpadal a my přidávali góly. Musím pochválit všechny hráče za přístup, jelikož chtěli hrát až do poslední minuty, byť bylo rozhodnuto velice brzy. Individuálně se dařilo dvojici Havel-Vébr, kteří nastříleli polovinu branek. Pochvalu si zaslouží i branař Dlask, který veškeré brejky soupeře s přehledem likvidoval !!! „

Hodnocení Jakuba Žočka (trenér U17):

Zápas s Teplicemi: Soupeř bránil celé utkání od poloviny hřiště, což nám dělalo poměrně problémy. Místy jsme se Teplicím přizpůsobovali a nedokázali najít recept, jak vsítit úvodní branku, která by soupeře donutila vylézt. To se povedlo Kubovi Samkovi, který podával o tomto turnaji velice dobré výkony. Druhá půle byla malinko otevřenější a přišly i další branky. Za remízového stavu 2:2 na sebe vzal zodpovědnost Kaiser a rozhodl utkání krásnou dalekonosnou střelou. Hráče musím pochválit za přístup a nasazení. Individuálně vynikal Samek, Devátý a Kaiser !!! „